• Informacje na temat:

  memorial park

Artykuły na temat: memorial park
 • "Rezydenci": Matt Czuchry w nowym serialu medycznym

  Akcja serialu "Rezydenci" ("The Resident") rozgrywa się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie.

 • Ostatnia droga Jacksona

  W czwartek (3 września) wieczorem amerykańskiego czasu (w Polsce będzie godz. 2 w nocy), ciało amerykańskiego artysty spocznie na cmentarzu Glendale Forest Lawn Memorial Park w Glendale w Kalifornii.

 • "The Resident": Drugi sezon wystartuje w Polsce w grudniu

  Matt Czuchry i jego przyjaciele (jak i wrogowie) powrócą za niedługo na antenę w nowych odcinkach. Po emisji pierwszego sezonu, w grudniu br. na antenie stacji Fox zadebiutuje druga seria. Co wydarzy się w Chastain Park Memorial Hospital?

 • Pogrzeb Paula Walkera. Gdzie został pochowany?

  Amerykański aktor Paul Walker, który 30 listopada tragicznie zginął w wypadku samochodowym, został pochowany. Prywatna ceremonia pogrzebowa, w której udział wzięła rodzina aktora, odbyła się w sobotę, 14 grudnia, w Forest Lawn Memorial Park w Hollywood.

 • "Rezydenci": Polska premiera serialu

  Akcja "Rezydentów" dzieje się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Serial w dużej mierze skupia się na lekarzu Devonie Praveshu (Manish Dayal), który rozpoczyna w nim staż. Jego zwierzchnikiem zostaje dr Conrad Hawkins (Matt Czuchry) - genialny, ale i buntowniczy rezydent trzeciego roku. Już w pierwszym odcinku idealistycznie nastawiony do zawodu lekarza Pravesh zderza się...

 • Jackson: To już pewne

  Potwierdziły się słowa Joe Jacksona, ojca zmarłego 25 czerwca Michaela Jacksona. Artysta zostanie pochowany w dniu, w którym obchodziłby 51. urodziny.

 • Colin Farrell miał romans z... Elizabeth Taylor!

  .... Chciałem zostać jej mężem numer osiem, ale nie zdążyłem" - dodał z uśmiechem. Aktorka zmarła 23 marca 2011 roku w wieku 79 lat. Na prywatnym pogrzebie na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park nie...

 • Pogrzeb Jacksona później

  Data pogrzebu Michaela Jacksona została po raz kolejny przełożona, co oznacza, że "król popu" nie zostanie pochowany w rocznicę swoich 51 urodzin (29 sierpnia).

 • Kazimierz Deyna to do dziś piłkarska legenda. Kulisy jego życia mogą szokować

  .... Pochowano go na cmentarzu El Camino Memorial Park w San Diego. Na jego grobie kibice zostawiali nie tylko znicze i kwiaty, ale też karteczki z napisami: "Mariolu, zwróć go nam". W końcu ich posłuchała...

 • Nowy grób Jimiego Hendrixa

  Rodzina Jimiego Hendrixa postanowiła zapewnić mu nowe miejsce wiecznego spoczynku. Zmieniony grób jednego z największych gitarzystów wszech czasów, zostanie otwarty w kwietniu.

Wideo na temat: memorial park
 • "Kulisy" pogrzebu Paula Walkera

  Wokalistka Natalia Safran zdradziła w "Dzień dobry TVN", jak wyglądał prywatny pogrzeb aktora Paula Walkera, który odbył się w sobotę 14 grudnia na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park na wzgórzach Hollywood. "Było ok. 300-350 osób z jego rodziny i kręgów hollywoodzkich. Było wzruszające przemówienie. Wszyscy tonęliśmy we łzach, zdając sobie sprawę, jaka to była specjalna osoba". (Dzień dobry TVN