• Informacje na temat:

  mena suvari

Artykuły na temat: mena suvari
 • "Była sobie dziewczynka" : Jej pierwsze samobójstwo

  Charleen chce się zabić. Kiedy filmowy bohater postanawia popełnić samobójstwo, zawsze coś staje mu na drodze. Piętnastolatce przeszkadza dzwonek telefonu. I dobrze, bo wszystko, co wydarzy się po feralnej próbie wyprawienia się na tamtej świat, przywróci młodej dziewczynie radość życia.

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • Mena Suvari i tajemnice

  Gwiazdorską obsadę będzie miał dramat "Living and Breathing". W mrocznej opowieści zagrają m. in. Mena Suvari ( "American Beauty" ) i Lisa Kudrow ( "Nawrót depresji gangstera" ). Filmem tym zadebiutuje w fabule dwóch uznanych amerykańskich dokumentalistów.

 • Mena Suvari: Spokojniejsza jako żona

  Amerykańska aktorka Mena Suvari, która w czerwcu wyszła za mąż za promotora koncertów, Simone Sestito, wyznała, że w małżeństwie układa jej się wspaniale.

 • Mena Suvari u kosmetyczki

  Mena Suvari ( "American Beauty" , "American Pie 2" ) dołączy do obsady filmu "Beauty Shop", w którym występ potwierdzili już Queen Latifah ( "Chicago" ) oraz Djimon Hounsou ( "Nasza Ameryka" ) i Alicia Silverstone ( "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie" ). Obraz opowie przygody fryzjerki Giny, drugoplanowej bohaterki komedii "Barbershop 2: Back in Business".

 • Mena Suvari sześć stóp pod ziemią

  Aktorka Mena Suvari i scenarzysta Alan Ball, współtwórcy sukcesu obsypanego Oscarami filmu "American Beauty" , ponownie spotkają się na planie. Tym razem połączą jednak siły nie w kinie, tylko w serial u telewizji HBO "Sześć stóp pod ziemią" . Młoda gwiazda zagra tam (w sześciu odcinkach) koleżankę głównej bohaterki cyklu, odtwarzanej przez Laurie Ambrose.

 • Suvari w dreszczowcu Scotta

  Mena Suvari ( "American Beauty" ) zagra w pełnym akcji dreszczowcu "Domino", który dla studia New Line Cinema przygotowuje Tony Scott ( "Człowiek w ogniu" ). Aktorka spotka się na planie z Keirą Knightley ( "Król Artur" ), która już podpisała kontrakt na udział w tej produkcji.

 • "Trauma" Firtha i Suvari

  Colin Firth ( "Dziennik Bridget Jones" ) i Mena Suvari ( "American Beauty" ) zagrają w psychologicznym dreszczowcu "Trauma", który powstanie w Wielkiej Brytanii. Film opowie o człowieku obudzonym ze śpiączki, którego dręczą demony przeszłości. Mroczny film, będący angielsko-irlandzką koprodukcją, wyreżyseruje Marc Evans ("My Little Eye").

 • Suvari siostrą Aniston

  Mena Suvari ( "American Beauty" , "American Pie 2" ) zagra u boku Jennifer Aniston ( "Bruce Wszechmogący" , "Nadchodzi Polly" ) w niezatytułowanym jeszcze projekcie, którym w roli reżysera zadebiutuje scenarzysta Ted Griffin ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , "Naciągacze" ). Film, którego fabuła nawiązuje do słynnego "Absolwenta" z 1967 roku, powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures

 • Wyszła za mąż w Watykanie

  Amerykańska aktorka Mena Suvari wyszła za mąż za producenta muzycznego Simone Sestito. Ceremonia ślubna odbyła się w Watykanie.

Zdjęcia na temat: mena suvari
 • Mena Suvari: Ona... z nim?!
 • Mena Suvari: Ona... z nim?!
 • Mena Suvari: Ona... z nim?!
Wideo na temat: mena suvari
 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...

 • Yes-Meni naprawiają świat

  "Zrobimy to, co powinniśmy byli zrobić już dawno temu" - obiecał przed 300-tysięczną widownią, na antenie BBC Jude Finistera, specjalny wysłannik koncernu Dow Chemical. Mężczyzna ogłosił, że jego firma wypłaci odszkodowania ofiarom największej katastrofy ekologicznej w historii, jaka miała miejsce 20 lat temu w indyjskiej wiosce Bhopal. Nawet prowadzący program dziennikarz przecierał oczy ze zdziwienia. Mało kto liczył na życzliwe gesty ze strony chemicznego giganta. Na chwilę media...