• Informacje na temat:

  mena suvari aktorka

Artykuły na temat: mena suvari aktorka
 • "Była sobie dziewczynka" : Jej pierwsze samobójstwo

  Charleen chce się zabić. Kiedy filmowy bohater postanawia popełnić samobójstwo, zawsze coś staje mu na drodze. Piętnastolatce przeszkadza dzwonek telefonu. I dobrze, bo wszystko, co wydarzy się po feralnej próbie wyprawienia się na tamtej świat, przywróci młodej dziewczynie radość życia.

 • Mena Suvari: Spokojniejsza jako żona

  Amerykańska aktorka Mena Suvari, która w czerwcu wyszła za mąż za promotora koncertów, Simone Sestito, wyznała, że w małżeństwie układa jej się wspaniale.

 • Mena Suvari sześć stóp pod ziemią

  Aktorka Mena Suvari i scenarzysta Alan Ball, współtwórcy sukcesu obsypanego Oscarami filmu "American Beauty" , ponownie spotkają się na planie. Tym razem połączą jednak siły nie w kinie, tylko w serial u telewizji HBO "Sześć stóp pod ziemią" . Młoda gwiazda zagra tam (w sześciu odcinkach) koleżankę głównej bohaterki cyklu, odtwarzanej przez Laurie Ambrose.

 • Suvari w dreszczowcu Scotta

  Mena Suvari ( "American Beauty" ) zagra w pełnym akcji dreszczowcu "Domino", który dla studia New Line Cinema przygotowuje Tony Scott ( "Człowiek w ogniu" ). Aktorka spotka się na planie z Keirą Knightley ( "Król Artur" ), która już podpisała kontrakt na udział w tej produkcji.

 • Wyszła za mąż w Watykanie

  Amerykańska aktorka Mena Suvari wyszła za mąż za producenta muzycznego Simone Sestito. Ceremonia ślubna odbyła się w Watykanie.

 • Brytyjskie gwiazdy w dreszczowcu

  Tom Wilkinson ("In the Bedroom") i Kristin Scott Thomas ("Angielski pacjent") zagrają najprawdopodobniej główne role w psychologicznym dreszczowcu "The Allegation". W obrazie zdecydowała się już wystąpić Mena Suvari ( "American Beauty" ).

 • Były mąż żąda od niej alimentów

  Rozwód to droga sprawa. Może się o tym przekonać Mena Suvari, od której były mąż - Simone Sestito żąda 17 tys. dolarów miesięcznie. Para rozstała się w listopadzie zeszłego roku po niecałych dwóch latach małżeństwa.

 • O czym będzie "American Pie 3"?

  W ubiegłym miesiącu scenarzysta Adam Herz rozpoczął pracę nad trzecią częścią przebojowej komedii "American Pie" . Kolejny sequel ma powstać dla wytwórni Universal i właśnie do jej szefów produkcji trafił w ubiegłym tygodniu pierwszy zarys historii.

 • Najlepsze rozbierane sceny

  Mischa Barton zwyciężyła w rankingu na najlepszą kinową scenę rozbieraną 2008 roku. Listę opublikował jeden z serwisow internetowych. Aktorka pokonała m.in. Angelinę Jolie, Penelopę Cruz i Neve Campbell.

 • Uma Thurman znów w sądzie

  Francuska firma kosmetyczna Lancome pozwała aktorkę Umę Thurman do sądu. Przedstawiciele firmy twierdzą, że nie złamali zasad umowy z aktorką, więc nie należy jej się milion dolarów, którego od nich żąda.

Wideo na temat: mena suvari aktorka
 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...

 • Yes-Meni naprawiają świat

  "Zrobimy to, co powinniśmy byli zrobić już dawno temu" - obiecał przed 300-tysięczną widownią, na antenie BBC Jude Finistera, specjalny wysłannik koncernu Dow Chemical. Mężczyzna ogłosił, że jego firma wypłaci odszkodowania ofiarom największej katastrofy ekologicznej w historii, jaka miała miejsce 20 lat temu w indyjskiej wiosce Bhopal. Nawet prowadzący program dziennikarz przecierał oczy ze zdziwienia. Mało kto liczył na życzliwe gesty ze strony chemicznego giganta. Na chwilę media...