• Informacje na temat:

  menadżer artystki

Artykuły na temat: menadżer artystki
 • Ewa Bem: Smutne wieści dla fanów artystki

  Po śmierci starszej córki Pameli Niedziałek (†39) Ewa Bem (66 l.) na razie nie planuje wracać na scenę. Informację potwierdza menedżer artystki.

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  - Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • Nie ma menadżera bo nie ufa ludziom?

  Sonia Bohosiewicz jak każda Ślązaczka nie da sobie w kaszę dmuchać! Ta zasada dotyczy też interesów, których aktorka pilnuje sama. Dlaczego zapracowana artystka nie chce zatrudnić menadżera?

 • "Królowa soulu" wystąpi w Warszawie

  Nazywana "królową soulu" amerykańska wokalistka Erykah Badu wystąpi we wtorek, 11 lipca, w amfiteatrze Parku Sowińskiego w Warszawie. Będzie to drugi koncert artystki w Polsce.

 • Ewa Bem wraca na scenę

  ...artystki - Ryszard Sibilski - i młodsza córka Gabrysia (22 l.). Chociaż dziewczyna uczy się w Londynie, jest dla mamy prawdziwą opoką. Ewa Bem urodziła ją w wieku 45 lat, więc to dorastająca Pamela siłą(...) czas dopinguje ją do powrotu na scenę. - Mogę potwierdzić, że powoli szykujemy trasę koncertową. Na pewno jeszcze w tym roku, prawdopodobnie już niedługo - zdradził "Na Żywo" Andrzej Łukasik, menadżer...

 • Nie zbliżaj się do Britney!

  Sam Lufti, były menadżer piosenkarki Britney Spears zgodził się przez kolejny miesiąc nie kontaktować się z artystką - poinformował jego rzecznik.

 • Maryla Rodowicz odżyła przy "młodym asystencie". Kim jest?

  Burza zawsze przynosi słońce. To powiedzenie doskonale sprawdza się w życiu artystki. Po dobrze przyjętym występie w Opolu znów będzie o niej głośno.

 • Nie zbliżaj się do Britney!

  Sędzia z Los Angeles przedłużył zakaz zbliżania się byłego menadżera Sama Lutfiego do piosenkarki Britney Spears do 31 lipca.

 • Ale sensacja! Kozidrak i Pietras wytrzymali bez siebie tylko rok!

  Dwa lata po rozwodzie piosenkarka bardzo zbliżyła się do byłego męża. Andrzej znów jest jej jedynym menadżerem i kontroluje jej życie. A przecież Beata chciała wolności...

 • Kto czyha na życie Violetty Villas?

  Violetta Villas ukrywa się w domu swojej przyjaciółki. Ma ogołocone konto w banku. Jest zastraszona. Podczas rozmowy z dziennikarzami "Faktu" zdradza, że została oszukana przez swojego menadżera i adwokata.

Wideo na temat: menadżer artystki
 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....