• Informacje na temat:

  menadżer artysty

Artykuły na temat: menadżer artysty
 • Ryszard Rynkowski: Co się z nim teraz dzieje?

  ...charytatywnym w Warszawie. Mimo to menadżer artysty nadal twierdzi, że wszystko jest w porządku. Tymczasem artystę czeka przesłuchanie w sprawie posiadanej przez niego broni i amunicji oraz drugiej, dotyczącej(...)Po tym jak Ryszard Rynkowski (65 l.) opuścił szpital psychiatryczny, do którego trafił na konsultację po próbie samobójczej, jego menadżer Bogdan Zep zapewnił, że piosenkarz czuje się na tyle dobrze...

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Krzysztof Krawczyk posypuje głowę popiołem: Ojcostwo mi nie wyszło

  ...wyda. Mój menadżer pracuje nad tym obecnie" - tłumaczy Krawczyk. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Gavin Clark nie żyje

  Wokalista, kompozytor oraz członek zespołów Sunhouse i Clayhill zmarł w poniedziałek (16 lutego). Nie wiadomo co było przyczyną zgonu.

 • ​"Na dobre i na złe": Aktor stracił pracę z powodu wpisu na Twitterze!

  ...stracił pracę, o czym menadżer poinformował go... sms-em. - Produkcja wysłała mi zdjęcie Twojej wypowiedzi z Twittera odnośnie LGBT i pedofilii i wycofali propozycję zagrania w "Królu" - czytamy...

 • Zmarł Piotr Szczerski, dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach

  Dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach Piotr Szczerski nie żyje. Zmarł po ciężkiej chorobie w nocy ze środy na czwartek, miał 62 lata. Szczerski kierował kieleckim teatrem od 23 lat.

 • Ryszard Rynkowski załamał się po śmierci żony. Kolejna miłość przyszła niespodziewanie

  Kiedy Ryszard Rynkowski (64 l.) stracił ukochaną żonę, nie wierzył, że jeszcze może być szczęśliwy. Jednak pewnego dnia na drodze artysty stanęła... fanka Edyta (43 l.)!

 • "Birdman" : Pojedynek superbohaterów

  Birdman to superbohater z serii filmów hollywoodzkich, którego grał aktor Riggan Thomson. W rolę Riggana, w filmie Inarritu wcielił się Michael Keaton - "człowiek nietoperz". Ta zbieżność superbohaterów jest oczywiście zamierzona.

 • Rubik marzy o sukcesie Feel?

  Przed premierą najnowszej płyty pan kompozytor zatrudnił na stanowisko menadżera kobietę, która odpowiada za sukces zespołu Feel. Marzy mu się wielka popularność?

 • Anna Wyszkoni: Ślub? Nie w tym roku, ale...

  Jest faworytką obecnej edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". I zawdzięcza to nie tylko sobie...

Wideo na temat: menadżer artysty
 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....