• Informacje na temat:

  menadżer edyty górniak

Artykuły na temat: menadżer edyty górniak
 • Burza w sieci. Edyta Górniak odwołała koncert

  Edyta Górniak (46 l.) w ostatniej chwili odwołała koncert w Czarnkowie. Mieszkańcy i fani nie mogą pogodzić się z tą decyzją.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Edyta Górniak odpowiedziała na zaproszenie Dody! Wyszło niezręcznie!

  Tragiczna sytuacja spowodowana atakiem na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, a także rezygnacją Jurka Owsiaka (65 l.) z funkcji prezesa WOŚP, bardzo wstrząsnęła Dodą (34 l.). Piosenkarka wyciągnęła rękę do zwaśnionych z nią innych gwiazd - w tym Edyty Górniak (46 l.) i Justyny Steczkowskiej (46 l.). Na apel właśnie odpowiedziała Edyta.

 • Czy Górniak utrze nosa Dodzie?

  Dorota "Doda" Rabczewska i Edyta Górniak wystąpią razem w nowym show "Diwy". Rozmowy prowadzone są też z Marylą Rodowicz i Justyną Steczkowską.

 • Edyta Górniak zarabia w Polsce krocie, a wydaje w Stanach!

  Edyta Górniak (44 l.), by prowadzić nadal życie "wielkiej gwiazdy", musiała wziąć udział w kampanii reklamowej.

 • Edyta Górniak (45 l.) cieszyła się na występ na opolskim festiwalu, musiała jednak zrezygnować ze względu na syna. Walka z byłymi teściami jest dla niej wyjątkowo wyczerpująca!

 • Edyta Górniak odwołała koncert

  Setki fanów w Siedlcach czekały w sobotę, 13 czerwca, na pierwszy w tym mieście występ Górniak. Niestety, artystka w ostatniej chwili zrezygnowała z koncertu.

 • Mąż Górniak nagrywa płytę

  Darek Krupa nie pogrążył się w depresji po rozstaniu z żoną. Postanowił wreszcie pomyśleć o sobie i zrealizować marzenia, które podczas małżeństwa z Górniak zeszły na dalszy plan.

 • Górniak wywalona z Opola!

  Organizatorzy tegorocznego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zaplanowali recitale trzech piosenkarek: Maryli Rodowicz, Beaty Kozidrak i Edyty Górniak. Z tej ostatniej jednak zrezygnowano, ponieważ(...), menadżer i mąż Górniak. Organizatorzy nie mieli ochoty dostosowywać się do tych żądań i podziękowali Edycie. Zamiast niej na opolskiej scenie wystąpi Ryszard Rynkowski.

 • Górniak wyda płytę Kazadi?

  Patrycja Kazadi znana z seriali "Fala zbrodni" i "Egzamin z życia" może wydać płytę u Edyty Górniak.

Wideo na temat: menadżer edyty górniak
 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Jak ona to robi?

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą...