• Informacje na temat:

  menadżera maja

Artykuły na temat: menadżera maja
 • "Klan": Darek zostanie menadżerem Czesi?

  W 2954. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 31 maja o godzinie 18.00) Darek wpadnie jak burza do herbaciarni Zygmunta, by zażądać od niego, aby zostawił w spokoju jego żonę. Wpadnie w szał(...) Zygmunt zaproponuje Czesi podpisanie umowy i zapłaci jej za reklamowanie jego mieszanek. - Mam bardzo skutecznego menadżera - powie Czesia, uśmiechnie się do męża, przytuli się do niego i pocałuje.

 • Zmarł Piotr Szczerski, dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach

  Dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach Piotr Szczerski nie żyje. Zmarł po ciężkiej chorobie w nocy ze środy na czwartek, miał 62 lata. Szczerski kierował kieleckim teatrem od 23 lat.

 • Awantura za kulisami w Opolu! Donatan pobił menadżera Michała Szpaka?!

  ...nie jego utwór wygra, miał uderzyć w twarz Jacka Jastrowicza, menadżera Michała Szpaka. Zdarzenie relacjonuje "Nowa Trybuna Opolska". "Zwarcie trwało kilka sekund. Donatan zniknął w garderobie, a uwagę zwracał zaczerwieniony nos i załzawione oczy producenta. Znajomi zaatakowanego menadżera wezwali ochronę. Interweniował również rzecznik festiwalu Mikołaj Dobrowolski, który próbował załagodzić...

 • Jack White: Guacamole Gate

  Czy gwiazdor mógł obrazić się na jedną z gazet za to, że ujawniono co jadł przed koncertem? Według wielu portali, jak najbardziej.

 • Mrozu i Alicja Bachleda-Curuś jednak nie mają romansu!

  Aktorka poruszyła lawinę plotek! Co robiła na jachcie z byłym Mariny?!

 • "Birdman" : Pojedynek superbohaterów

  Birdman to superbohater z serii filmów hollywoodzkich, którego grał aktor Riggan Thomson. W rolę Riggana, w filmie Inarritu wcielił się Michael Keaton - "człowiek nietoperz". Ta zbieżność superbohaterów jest oczywiście zamierzona.

 • "Komisarz Alex": Maciej Jachowski wraca na mały ekran po dwuletniej przerwie

  W 10. odcinku 11. serii „Komisarza Aleksa” w jednej z ról pojawi się niewidziany na małym ekranie od dwóch lat Maciej Jachowski, czyli niezapomniany Ireneusz Podleśny z „M jak miłość” i Aleksander Jaworski z „Singielki”. Przystojnego aktora zobaczymy w roli menadżera zespołu rockowego, którego wokalistka zostanie brutalnie zamordowana po koncercie w klubie „Stary warsztat”...

 • "Polskie gówno" : Burdel na kółkach

  "Polskie gówno" Grzegorza Jankowskiego jest późną odpowiedzią na "Oto Spinal Tap" Roba Reinera: hołdem dla muzyki rockowej i satyrą na szołbiznes.

 • "M jak miłość": Kto dba o karierę Olgi Szomańskiej? To aktor znany z "Klanu"!

  ...scenie jest artystką, ale w domu po prostu mamą i żoną, która gotuje, robi zakupy, sprząta i pierze. Mąż, Marcin Kołaczkowski, zajmuje się jej karierą i pełni funkcję jej menadżera. - Podpowiada mi...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?