• Informacje na temat:

  menadżerka gwiazdy

Artykuły na temat: menadżerka gwiazdy
 • Samantha Fox załamana po śmierci swojej partnerki i menadżerki

  Popularna w latach 80. i 90. piosenkarka przeżywa obecnie ciężkie chwile. Na oficjalnych kontach w serwisach społecznościowych gwiazdy pojawiła się informacja, że jej wieloletnia partnerka i menadżerka, Myra Stratton, kilka dni temu przegrała walkę z rakiem. W komunikacie poproszono również o uszanowanie prywatności gwiazdy w tym trudnym dla niej czasie. Samantha Fox, znana m.in...

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • Michał Malitowski nie pojawi się w następnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Menadżerka komentuje

  ..." - informuje portal Wirtualnemedia.pl Agata Laskowska, menadżerka Michała Malitowskiego.  Nie zdradza jednak, co dokładnie dolega jurorowi. "Na ten moment nie udzielam informacji na temat stanu zdrowia(...) zastępstwo na jego miejsce. Wszyscy jednak trzymamy kciuki za to, aby Michał jeszcze w tej edycji show przynajmniej gościnnie pojawił się na wizji" - powiedziała menadżerka.  Co na to Polsat...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Gwiazdy "Barw szczęścia" spotkają się w sądzie?

  Kaczmarek - że to, co Patryk Pniewski mówi o ich rzekomej zażyłości, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. - Namawiam Kasię do wystosowania oświadczenia w tej sprawie - powiedziała menadżerka młodziutkiej gwiazdy. Magdalena Kaczmarek poinformowała też media, że jej podopieczna rozważa złożenie w sądzie pozwu przeciwko Patrykowi. Wszystko wskazuje na to, że jeśli Patryk Pniewski nie przestanie...

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Nie wszystkie znane osoby pragną hucznego ślubu z fotoreporterami czyhającymi pod kościołem. Sprawdźcie, które gwiazdy zdecydowały się na ceremonię bez rozgłosu i tym samym przechytrzyły media!

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy u boku Aleksa

  W 3. odcinku 11. serii "Komisarza Aleksa" zobaczymy dwóch znakomitych aktorów - Dariusza Jakubowskiego, czyli niezapomnianego doktora Dariusza Wójcika z "Na dobre i na złe", oraz Tomasza Sobczaka, czyli Cygana z "Blondynki". U ich boku pojawi się piękna Marta Dobecka, którą telewidzowie z pewnością pamiętają z roli Patrycji Tomaszewskiej (byłej dziewczyny i menadżerki Huberta) z "Barw szczęścia".

 • Menadżerka gwiazd: Klient jest najważniejszy

  Po pierwsze uczciwość, po drugie zasada: klient jest najważniejszy - zdaniem Aldony Wleklak, która od lat współpracuje z gwiazdami, to priorytety w pracy dobrego menadżera. Ma ona na swoim koncie współpracę z Małgorzatą Sochą, Aleksandrą Kisio, Agnieszką Cegielską, Marią Niklińską i Kasią Cichopek.

Zdjęcia na temat: menadżerka gwiazdy