• Informacje na temat:

  menadżerka katarzyna

Artykuły na temat: menadżerka katarzyna
 • Menadżerka i przyjaciółka Karola Strasburgera (69 l.), Katarzyna Waremczuk (30 l.), ucina spekulacje nt. łączących ich relacji.

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • Menadżerka Wiśniewskiego bankrutuje?

  Michał Wiśniewski (36 l.), dla którego Kasia Kanclerz jest wrogiem numer 1, obwieszcza ze złośliwą satysfakcją, iż jego była menadżerka ma poważne kłopoty finansowe.

 • Kasia Cichopek jest w ciąży!

  Katarzyna Cichopek jest w ciąży - to nie pierwsza taka informacja. Jednak tym razem wiadomość potwierdziła Tatiana Mindewicz-Pułacz, menadżerka aktorki.

 • Menadżerka Rubika jest oszustką? (WIDEO!)

  ...wolną rękę podczas koncertu. Przyznaję, że taka szansa zawróciła mi w głowie i dałem z siebie wszystko. Zdjęcia bardzo spodobały się i nazajutrz otrzymałem telefon, że Pani Katarzyna Kanclerz jest(...). (...) Moim problemem jeto to, że nigdy nie otrzymałem moich kopii umów a na moje e-maile Piotr Rubik odpowiada zdawkowo a Katarzyna Kanclerz nigdy nie odpowiedziała. (...) Chcę zadać Ci pytanie, czy...

 • Mucha i Skrzynecka urodziły córki

  Anna Mucha i Katarzyna Skrzynecka zostały mamami. Obie aktorki urodziły córeczki.

 • Katarzyna Cichopek nie dostała się do 2. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", nigdy nie miała powodów, by narzekać na brak szczęścia. Kiedy więc stanęła do castingu zorganizowanego przez producentów 2. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", myślała, że bez problemu dostanie się do programu, w którym bardzo chciała wziąć udział. Niestety, jej kandydatura została odrzucona!

 • Oficjalnie: Koroniewska mamą!

  Menadżerka Joanny Koroniewskiej oficjalnie potwierdziła, że aktorka jest w ciąży. Ojcem dziecka jest jej długoletni partner Maciek Dowbor

 • ​"Komisarz Alex": Katarzyna Herman mężczyznę swojego życia poznała w... kawiarni!

  Katarzyna Herman, którą w finałowym odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa" zobaczymy jako menadżerkę łódzkiej drużyny futbolu amerykańskiego romansującą z przystojnym zawodnikiem (Mikołaj Krawczyk), od ponad 10 lat związana jest z mężczyzną, którego nazywa miłością swojego życia...

 • Zielińska ma czas na dziecko

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", bardzo chciałaby zostać mamą, ale wciąż zwleka z decyzją o powiększeniu rodziny. Aktorka ma na najbliższe miesiące mnóstwo zawodowych planów, więc na razie nie myśli o macierzyństwie.

Dyskusje na temat: menadżerka katarzyna