• Informacje na temat:

  menadżerka maja

Artykuły na temat: menadżerka maja
 • Menadżerka Dody była niańką

  Maja Sablewska ( 31 l.) na początku kariery była zdeterminowana, by nawiązać jakiekolwiek kontakty z ludźmi z show-biznesu. Kilka lat temu niańczyła dziecko Natalii Kukulskiej (31 l.).

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Maja Sablewska pokazała zdjęcie w bieliźnie. Ale figura!

  Maja Sablewska (36 l.) pochwaliła się bardzo osobistą fotką…

 • Maja Sablewska: Skąd ona się wzięła?

  Dzisiaj o Sablewskiej mówią wszyscy i wszyscy ją znają. Jednak niewiele osób wie, skąd się wzięła.

 • Maja Sablewska będzie wkrótce mamą?

  Maja Sablewska (34 l.) coraz poważniej myśli o macierzyństwie.

 • Edyta Górniak w szpitalu!

  "Wczoraj Edyta Górniak uległa wypadkowi. Z podejrzeniem złamania żeber i urazu kręgosłupa trafiła do szpitala" - poinformowała Maja Sablewska, menadżerka Edyty Górniak. Dalszy udział wokalistki w programie "Taniec z gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania.

 • Maja Sablewska: "Też mam problemy w związku"

  Maja Sablewska (35 l.) i Wojciech Mazolewski (39 l.) przeżywają różne chwile w swoim związku. Raz jest lepiej, a raz gorzej. W każdym razie z pewnością nigdy nie wieje nudą, a i dosyć często dochodzi między nimi do awantur!

 • Milion za "Big Brothera"?

  Czy Dorota Rabczewska skusi się na udział w reality show stacji TV4? Pooglądalibyśmy ją sobie na żywo...

 • Maja Sablewska: Jej związek przechodzi kryzys!

  Była menadżerka i muzyk spotykają się ze sobą od 2011 roku. W kwietniu wyszło na jaw, że Mazolewski wręczył pierścionek zaręczynowy swojej ukochanej, a ona powiedziała "tak". Niedawno Sablewska(...) doniesieniom, para obecnie znów przechodzi kryzys! "Maja i Wojtek wciąż mocno się kochają, ale ostatnio im się nie układa" - mówi tygodnikowi "Gwiazdy" znajoma pary. Rzekomo tym razem sprawa jest dużo...

 • Doda weźmie milion?

  Czy Dorota Rabczewska skusi się na udział w reality show "Big Brother"?

Wideo na temat: menadżerka maja
 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.