• Informacje na temat:

  menadżerki

Artykuły na temat: menadżerki
 • Jakiś czas temu media donosiły, że prowadzący "Familiadę" po śmierci żony zaczął sobie układać życie na nowo u boku młodszej od siebie o prawie 40 lat menadżerki, Małgorzata Waremczuk. Para pojawiła się kilka razy publicznie, co jeszcze bardziej podsyciło plotki. Jako że dzieli ich spora różnica wieku, momentalnie pojawiły się nieprzychylne komentarze na temat rzekomej partnerki Strasburgera...

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • Samantha Fox załamana po śmierci swojej partnerki i menadżerki

  Samantha Fox (49 l.) nie może się pogodzić ze stratą ukochanej.

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Selena Gomez: Jej nową menadżerką zostanie matka Kim Kardashian!?

  Selena Gomez (21 l.) szuka nowej menadżerki. Ponoć mocno zastanawia się, czy nie zatrudnić matki Kim Kardashian (33 l.), Kris Jenner (58 l.)!

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Michał Malitowski nie pojawi się w następnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Menadżerka komentuje

  Michał Malitowski (38 l.) był wielkim nieobecnym pierwszego odcinka nowej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dla fanów jurora mamy wieści najgorsze z możliwych - nie zobaczymy go na razie na ekranie. Kiedy i czy w ogóle wróci do show? Tego nie wiadomo...

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • Usher oświadczył się swojej menadżerce!

  Usher (36 l.) już wkrótce po raz drugi stanie na ślubnym kobiercu!

 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  Lari Lu, czyli Anna Józefina Lubieniecka, po odejściu z Varius Manx postanowiła zamknąć stary rozdział i rozpocząć solową karierę. Zrobiła to w sposób najlepszy z możliwych, wydając jedną z ciekawszych polskich płyt w 2014 roku. O tym jak powstawała ta płyta, dlaczego wokalistka śpiewa po polsku oraz czy nie kusiło jej, by po odejściu z zespołu Roberta Jansona wziąć udział w talent show, opowiada w naszym wywiadzie.

Zdjęcia na temat: menadżerki
Wideo na temat: menadżerki
 • "Pierwsza miłość": Magdalena Wróbel w Barbarianie

  Zmiany za barem! O posadę nowej menadżerki w Barbarianie starać się będzie Dorota, w której postać wcieli się Magdalena Wróbel. Aktorka znana jest widzom m.in. z ról Alicji ("Policjantki i policjanci") oraz Poliny ("Dziewczyny ze Lwowa"). Premierowe odcinki "Pierwszej miłości" od poniedziałku do piątku o 18:00 w Polsacie.

 • "Na noże": Dario zostanie sam?

  Dario Boretti (w tej roli Piotr Stramowski) cały czas będzie kręcił. Do tego stopnia, że... zostanie sam! Odejdzie od niego menadżerka Wiola i część personelu. Jak poradzi sobie butny kucharz? Sprawdźcie!

 • "Na noże": Wiola znowu z Jackiem?

  Według Weroniki Książkiewicz jej bohaterka Wiola Foryga zawsze staje po stronie dobra. Ale czy rzeczywiście? Czy nie chodzi tu przede wszystkim o Jacka? Piotr Stramowski, czyli Dario Boretti, zdradził, co menadżerka ma za uszami!