• Informacje na temat:

  mendoza

Artykuły na temat: mendoza
 • "Zabójcze umysły": Premiera 14. sezonu

  ...seryjnego mordercę, który mumifikuje swoje ofiary oraz odnaleźć zaginione nastolatki w Pensylwanii. Do zespołu powróci również Andrew Mendoza (Stephen Bishop). 

 • WAMI "Wild Woman": Lidia Popiel matką nastoletniego Iggy'ego

  W teledysku hardrockowej supergrupy WAMI matkę nastoletniego gitarzysty Iggy'ego Gwadery zagrała fotografka Lidia Popiel, prywatnie żona Bogusława Lindy. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • "M jak miłość": Sama przez Amerykę Południową

  Mendoza. - W Salcie poznałam codzienne argentyńskie życie, w Cordobie tańczyłam tango na rynku i zwiedziłam świetne muzea, a w Mendozie, która słynie z produkcji wina, odwiedziłam tamtejsze winnice...

 • Whitesnake: Rozstanie z basistą

  Marco Mendoza przestał być basistą hardrockowej grupy Whitesnake. Zespół szuka obecnie jego zastępcy, który mógłby zagrać na zbliżającej się trasie po Stanach Zjednoczonych. Do rozstania doszło w pokojowy sposób.

 • "Orange is the New Black": Witamy w Litchfield - recenzja 4. sezonu

  ...w sprawie transakcji papierami wartościowymi). Gloria Mendoza (Selenis Leyva) stara się ze wszystkich sił wspierać swoje przyjaciółki i nie dać wciągnąć się w narastający konflikt między...

 • Oklaskiwał go Penn i Tarantino!

  W Cannes był oklaskiwany przez publiczność i jurorów, m.in. Seana Penna i Quentina Tarantino, w rodzimym kraju borykał się z cenzurą. Festiwal Dwa Brzegi przygotował mini retrospektywę twórczości filipińskiego twórcy - Brillante Mendozy.

 • Trasa koncertowa reaktywowanej słynnej rockowej grupy Thin Lizzy została przełożona. Muzycy, konkretnie basista Marco Mendoza i perkusista Tommy Aldridge, zmuszeni byli wypełnić zobowiązania koncertowe wobec Teda Nugenta.

 • "Pozdrowienia z raju": Przypowieść o końcu świata

  Odkąd Brillante Mendoza został nagrodzony w Cannes, w 2009 roku za najlepszą reżyserię ("Kinatay"), jego filmy na stałe goszczą we wszystkich konkursach najważniejszych festiwali filmowych na świecie. Ostatni obraz filipińskiego reżysera "Thy Womb" jeszcze niedawno walczył o Złotego Lwa w Wenecji; "Pozdrowienia z raju" gościły zaś w głównej selekcji tegorocznego Berlinale.

 • Whitesnake: Nowy basista

  Uriah Duffy, muzyk współpracujący m.in. z Christiną Aguilerą, Alicią Keys i Chrisem Cateną, został nowym basistą hardrockowej grupy Whitesnake. Zastąpił on Marco Mendozę, który odszedł z zespołu Davida Coverdale'a w połowie kwietnia.

 • Kolejna rockowa supergrupa

  Neal Schon (gitara, m.in. Journey), Jeff Scott Soto (śpiew, m.in. Yngwie Malmsteen), Deen Castronowo (perkusja; m.in. Journey, Hardline) oraz Marco Mendoza (gitara basowa, m.in. Twisted Sister) wchodzą w skład kolejnej rockowej supergrupy. Zespół nie ma jeszcze nazwy.

Zdjęcia na temat: mendoza
Wideo na temat: mendoza
 • Pozdrowienia z raju

  Pewnej majowej nocy 2001 roku obcokrajowcy przebywający na egzotycznej wyspie na południowych Filipinach zostają wyrwani ze snu. Grupa zamaskowanych mężczyzn z karabinami umieszcza ich na barce, która wszystkich zabiera daleko w morze. Przerażeni ludzie rozumieją, że zostali porwani. Wśród nich znajduje się francuska działaczka humanitarna Therese (Isabelle Huppert). Porywacze wznoszący okrzyki "Allah Akbar" przedstawiają się jako islamscy bojownicy powiązani z organizacją niejakiego Osamy...

 • Pragnienie miłości

  Głośny film jednego z najbardziej obiecujących reżyserów młodego pokolenia w Meksyku. Nastoletnia Alejandra przeprowadza się z ojcem do Mexico City, gdzie obydwoje rozpoczynają nowe życie. Wydaje się, ze dziewczyna dobrze sobie radzi w nowej szkole i w krótkim czasie zyskuje grono przyjaciół. Sytuacja zmienia się dramatycznie, kiedy nagranie seksu Alejandry z jej nowym chłopakiem trafia do Internetu. Okazuje się, ze nowi "przyjaciele" od początku prowadza z nią okrutna grę. Pragnienie miłości...

 • Zejście 2

  Mrożąca krew w żyłach kontynuacja uznanego przez krytykę horroru "Zejście", który odniósł sukces na całym świecie. Oszołomiona, zakrwawiona i oniemiała po traumatycznych przejściach Sarah Carter (Shauna McDonald) wyłania się samotnie z labiryntu jaskiń w Appalachach, gdzie rozegrały się zdarzenia, stanowiące fabułę Zejścia. Miejscowy szeryf Redmond Vaines zmusza ją do ponownego zejścia pod ziemię, żeby pomogła ekipie ratunkowej w desperackich poszukiwaniach jej pięciu zaginionych...

Dyskusje na temat: mendoza