• Informacje na temat:

  merkel

Artykuły na temat: merkel
 • Angela Merkel bohaterką zaskakującego nagrania. Co się z nią dzieje?

  Do sieci trafiło zaskakujące wideo z Angelą Merkel (64 l.) w roli głównej. Na nagraniu widać, jak w pewnym momencie kanclerz Niemiec zaczyna mocno drżeć. Czym było to spowodowane?

 • Powstanie film o życiu Angeli Merkel

  W Niemczech powstanie film fabularny o życiu Angeli Merkel. Obraz ma wejść na ekrany kin w 2017 roku - zapowiedział we wtorek dyrektor firmy AVE Towarzystwo Produkcji Telewizyjnych, Walid Nakschbandi. Nie wiadomo, kto wcieli się w rolę szefowej rządu.

 • Angela Merkel na wakacjach z mężem. Tak wygląda z dala od kamer i fleszy

  Świat wielkiej polityki na pewno bywa męczący. Nic zatem dziwnego, że Angela Merkel (63 l.) postanowiła zrobić sobie krótką przerwę i wybrała się z mężem na urlop. Wyjechali do Włoch, gdzie zażywają spacerów i cieszą się swoją obecnością. Na zdjęciach możemy przekonać się, jak kanclerz Niemiec wygląda na co dzień, bez kamer i błysku fleszy. Porównajcie zdjęcia i przekonajcie się sami, czy jest...

 • Angela Merkel na "Katyniu"

  Kanclerz Niemiec Angela Merkel zamierza wziąć w piątek udział w światowej premierze dramatu "Katyń" Andrzeja Wajdy na 58. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

 • Dorota Wróblewska o stroju Beaty Szydło: Wygląda jak rówieśnica starszej o 9 lat Angeli Merkel

  Szydło jest młodsza o 5 lat od Grażyny Torbickiej czy Grażyny Wolszczak. Wygląda jak rówieśnica Angeli Merkel, która jest starsza o 9 lat! P.S. DLA STYLISTÓW PANI PREMIER. Na zdjęciach Austriacka...

 • "Ukłon wobec Polski"

  Minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski wziął w piątek udział w światowej premierze "Katynia" Andrzeja Wajdy w Berlinie.

 • "Komisarz Alex": Agnieszka Warchulska nie lubi swoich... zmarszczek!

  Agnieszka Warchulska, którą zobaczymy jako projektantkę mody Maję Merkel w 1. odcinku 7. serii „Komisarza Aleksa”, nie wierzy kobietom twierdzącym, że świetnie sobie radzą z upływem czasu. - Mnie nie jest dobrze ze zmarszczkami – mówi.

 • Są najbardziej wpływowi

  Scenarzysta i współtwórca studia filmów animowanych Pixar, John Lasseter oraz gwiazdor Bollywood, aktor filmowy Shahrukh Khan to jedyni przedstawiciele świata filmu na liście 50 najbardziej wpływowych osób świata, ogłoszonej przez tygodnik "Newsweek".

 • ​"Na Wspólnej": Nowa rola Aldony Jankowskiej!

  Do obsady telenoweli "Na Wspólnej" dołączyła 52-letnia obecnie Aldona Jankowska, której największy rozgłos przyniosły parodystyczne wcielenia w "Szymon Majewski Show" (była Tadeuszem Rydzykiem, Angelą Merkel, Hanną Gronkiewicz-Waltz, Hanną Lis, Beatą Tyszkiewicz, Zytą Gilowską), a serialowa publiczność zna ją m. in. jako Krystynę z "Singielki" czy Bożenę z "Julii".

 • "South Park": Niesmaczny czy zabawny?

  "Niesmaczne czy zabawne?" - pyta w piątek czytelników niemiecki dziennik "Bild", zapowiadając emisję odcinka amerykańskiej kreskówki "South Park", w którym Niemcy występują jako naród pozbawiony poczucia humoru, a nawet dążący do zagłady.

Zdjęcia na temat: merkel
Wideo na temat: merkel
 • Nicolas Prusiński pisze autobiografię

  Nicolas Prusiński, transseksualny trener zagranicznych gwiazd i niemieckich polityków z kręgu Angeli Merkel, pracuje nad swoją pierwszą autobiografią.

Dyskusje na temat: merkel