• Informacje na temat:

  meryl streep cher

Artykuły na temat: meryl streep cher
 • Celebryci wspierają Obamę

  ...obiad osób znalazły się takie osobistości jak projektant mody Michael Kors, piosenkarka Aretha Franklin, zdobywczyni Oscara Meryl Streep czy redaktor naczelna "Vogue" Anna Wintour. Każdy z 50 vipów(...) ten kraj" - mówił Obama. Prezydenta wspierają także George Clooney, Will Smith, Julia Roberts,Tobey Maguire, Cher oraz wiele innych gwiazd ekranu i sceny.

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Meryl Streep i Cher przepędziły rabusia

  Obie mają na koncie Oscary. Obie posiadają status legend show-biznesu. Jest jeszcze jedno, co łączy Meryl Streep i Cher - niezwykła odwaga. Gwiazdy ocaliły przygodną dziewczynę z rąk nowojorskiego rzezimieszka.

 • Meryl Streep: Jej termin przydatności

  - Nie mogę w to uwierzyć, mój "termin przydatności" już minął, a ja wciąż gram główne role i to nawet w komediach romantycznych - żartuje Meryl Streep, którą już niebawem obejrzymy w telewizji w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" .

 • Cher: Po prostu jestem sobą

  Cher nie trzeba przedstawiać. Włosy - takie same, jak zawsze: sięgające ramion, kruczoczarne, proste jak druty, z przedziałkiem biegnącym przez sam środek głowy. Głos - również ten sam: bogaty, głęboki i nie do pomylenia z żadnym innym. Od 10 lutego oglądamy ją w filmie "Burleska".

 • Gwiazdy pomagają Obamie

  Aretha Franklin, Meryl Streep, Mariah Carey - to tylko niektóre gwiazdy zaangażowane w zbiórkę funduszy na kampanię wyborczą prezydenta USA. Barrack Obama wziął udział w obiedzie zorganizowanym przez celebrytów. Każdy z gości za miejsce przy stole zapłacił 40 tys. dolarów.

 • Audrey Hepburn najpopularniejsza

  Audrey Hepburn zwyciężyła w plebiscycie zorganizowanym przez "Biography Magazine" na najpopularniejszą aktorkę wszech czasów. W głosowaniu wzięło udział ponad 2,5 tysiąca czytelników internetowej edycji pisma. Spośród nich na Audrey Hepburn głosowało 651 osób.

 • Mike Nichols: Nie tylko "Absolwent"

  Mimo że jego nazwisko nie jest może tak głośne, jak innych uznanych amerykańskich reżyserów, to każdy szanujący się miłośnik X muzy widział przynajmniej kilka jego filmów. To właśnie jeden z nich - kultowy już "Absolwent", zapewnił mu kinematograficzną nieśmiertelność.

 • Wzloty i upadki Nicolasa Cage'a

  Wielokrotnie dosięgała go miażdżąca krytyka. Ma jednak na swoim koncie kilka prawdziwych aktorskich perełek. Nicolas Cage to prawdziwy artystyczny kameleon.