• Informacje na temat:

  meryl streep wiek

Artykuły na temat: meryl streep wiek
 • Anna Samusionek: Być jak Meryl Streep

  ..., zawsze ci imponują, a nawet próbujesz ich naśladować? - Kocham Meryl Streep! To aktorka, która doskonale sprawdza się w każdej roli. Powiedziałabym nawet, że jest bezbłędna w tym, co robi. Dla(...) myślami, po tym, jak widziała swoich trzech byłych facetów? Jest po prostu nieprawdopodobna. Wiek kompletnie jej nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, jest coraz lepsza... W takim razie kiedy zobaczymy...

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Kariera zaczyna się po 40-tce?

  ..., zawsze ci imponują, a nawet próbujesz ich naśladować? - Kocham Meryl Streep! To aktorka, która doskonale sprawdza się w każdej roli. Powiedziałabym nawet, że jest bezbłędna w tym, co robi. Dla(...) myślami, po tym, jak widziała swoich trzech byłych facetów? Jest po prostu nieprawdopodobna. Wiek kompletnie jej nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, jest coraz lepsza... W takim razie kiedy...

 • "Dawca pamięci": Nic nie jest takim, jakie się wydaje

  "Dawca pamięci" to ekranizacja światowego bestsellera Lois Lowry, jednej z najczęściej nagradzanych amerykańskich powieści młodzieżowych ostatnich dekad. W wizjonerskiej opowieści o świecie, w którym ludzie zapomnieli, czym są miłość, pamięć i... kolory wystąpiły ikony Hollywood - Jeff Bridges i Meryl Streep.

 • Kto zagrozi Meryl Streep?

  Rozdanie Oscarów już w najbliższą niedzielę. Bukmacherzy, krytycy i miłośnicy kina z napięciem czekają na niedzielny wieczór. Czy w kategorii "najlepsza aktorka" czekają nas jakieś niespodzianki? Czy Viola Davis ("Służące") będzie w stanie zagrozić Meryl Streep ("Żelazna dama") w wyścigu o najbardziej prestiżową nagrodę amerykańskiego przemysłu kinematograficznego?

 • Anna Samusionek: Być jak Meryl Streep

  Od trzech lat jej kariera rozwija się niezwykle dynamicznie. Najbardziej udany był rok bieżący, w którym zagrała w aż trzech serialach. W styczniu zobaczymy ją w "Na Wspólnej", gdzie aktorka wraca po dwóch latach przerwy.

 • Musiała być lepsza od każdego mężczyzny

  Meryl Streep została w tym roku już po raz 17. nominowana do Oscara. Tym razem aktorka zachwyciła Akademię wcielając się w byłą premier Wielkiej Brytanii, Margaret Thatcher. Film "Żelazna Dama" to niezwykła, biograficzna opowieść o kobiecie, "która stała się jedną z najbardziej wpływowych postaci współczesnego świata".

 • Paul Verhoeven po rosyjsku

  Kontrowersyjny holenderski twórca Paul Verhoeven ("Nagi instynkt", "Człowiek-widmo" ) ujawnił ostatnio w jednym z wywiadów swoje artystyczne plany na przyszłość. Reżyser "Robocopa" w najbliższym czasie ma zamiar zająć się realizacją filmu "Azazel".

 • Jak na nowo rozniecić namiętność?

  "Dwoje do poprawki" to pełna wdzięku komedia romantyczna z bohaterami, którzy - w potocznym rozumieniu - dawno przekroczyli już wiek, dla którego romantyczne uniesienia są chlebem powszednim.

 • Oscary 2014: Elita wśród elit

  Co roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego zaszczytnego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. Za każdym razem wśród nominowanych są zarówno nazwiska dobrze znane, jak i całkiem zaskakujące. Przyjrzyjmy się nominacjom w kategoriach pierwszoplanowych.