• Informacje na temat:

  męskie sprawy

Artykuły na temat: męskie sprawy
 • Ewa Błaszczyk wciąż samotna. Przydałoby jej się męskie wsparcie...

  Jest czas, że kto żyw, ucieka w góry, nad morze, nad jeziora. To czas wakacji i odpoczynku. Miasta pustoszeją. Nic w tym dziwnego. Jednak nie wszyscy mają taki luksus, że mogą się rozkoszować wolnymi dniami. Ewa Błaszczyk ostatnio wyznała, że w jej życiu brakuje... mężczyzny, osoby, która mogłaby ją nieco odciążyć, kto by stał obok niej i zadbał o jej sprawy, choćby zaplanował wakacyjny...

 • Powstanie film i serial o okręcie ORP "Orzeł"

  W 2017 roku powstanie film fabularny i 13-odcinkowy serial o okręcie podwodnym ORP "Orzeł", który zaginął w nieznanych okolicznościach podczas II wojny światowej. Reżyserem obu produkcji będzie Jan Kidawa-Błoński ("Różyczka", "Skazany na bluesa"). Początek zdjęć zaplanowano na lato 2015 roku

 • Latkowski i Durczok kłócą się na Twitterze! "Jest klientem damskich i męskich prostytutek"

  ...ją już przeczytać, bo postanowili wrócić do sprawy. Okładka najnowszego numeru raczej nie pozostawia złudzeń, że walka jeszcze szybko się nie zakończy. Tygodnik obwieszcza, że przerywa milczenie...

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • Michał Piróg o Wolińskim: Głupiutki. Męska Paris Hilton!

  ...wtórowała mu Horodyńska: "Znudziły mu się matowe tkaniny i próbuje pójść o krok dalej. Poza tym Dawid ma wrodzoną umiejętność stosowania na sobie wszystkiego, co jest dostępne. On sobie nie zdaje sprawy, że...

 • Aldona Orman: Nowa pani Lubicz?

  Wszystko wskazuje na to, że przypadkowe spotkanie serialowych singli Barbary i Pawła przerodzi się w coś poważnego... Aldona Orman będzie się jednak musiała zmierzyć nie tylko z nową rolą, ale także z pamięcią o postaci Krystyny.

 • ​"Klan": Aldona Orman lubi się podobać

  Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", doskonale wie, jak przyciągać męskie spojrzenia... Jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek, a figury - choć dawno już stuknęła jej czterdziestka - może jej pozazdrościć niejedna nastolatka!

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Klan

  Lubicz zamierza przeprowadzić męską rozmowę z synem. Uważa, że Pawełek dorasta i powinien mu pewne sprawy wytłumaczyć. Czesia ma złe przeczucia i stanowczo...

 • Zaginiona dziewczyna, ratujący życie mężczyzna

  Thriller "Zaginiona dziewczyna", biograficzny dramat "Bogowie", animacja "Pudłaki", film obyczajowy "Rozważnie i romantycznie" oraz legendarrna już "La strada" to pięć tytułów, które w piątek, 10 października, wejdą na ekrany polskich kin.

Wideo na temat: męskie sprawy
 • "Przyjaciółki 12": Odcinek 10.

  wysądować, co jego była żona o niej sądzi, sam interesuje się dziewczyną. Inga jest oburzona zachowaniem byłego. Zuza, pragmatyczna jak zawsze, chce omówić z Jaśkiem sprawy na wypadek swojej śmierci(...) jej w tym Dagmar. Patrycja potrzebuje "męskiej ręki", dzwoni z prośbą o pomoc do Tadka. Gdy Tadek naprawia usterkę, przychodzi zazdrosny Wiktor. Między mężczyznami wywiązuje się bójka.

Dyskusje na temat: męskie sprawy
 • Re: Sercowe perypetie kanalarza z Woli

  To był rewelacyjny film, a te tektsy i sytuacje życiowe....ach łezka się kręci w oku...Film cały czas aktualny na czasie jeśli chodzi o sprawy damsko męskie oraz wychowanie dzieci oraz stosunek starszego pokolenia do nowej rzeczywistości.

 • Re: Będzie ślub?

  CZY NIE UWAŻACIE ,ŻE IMIĘ AGNIESZKA POSIADAJĄ DZIEWCZYNY ,KTÓRE W TYM TEMACIE PODOBNIE SIĘ ZACHOWUJĄ ?..ZNAM KILKA AGNIESZEK ,SĄ KOBIECE,PIĘKNE,KOKIETUJĄ I NIESTETY NIE MAJĄ SKRUPUŁÓW JEŻELI CHODZI O SPRAWY DAMSKO-MĘSKIE. cZY TO JEST NORMA,CZY JA MAM TYLKO TAKIE SZCZĘŚCIE? takie szczescie maja faceci o imieniu borys

 • Re: Będzie ślub?

  CZY NIE UWAŻACIE ,ŻE IMIĘ AGNIESZKA POSIADAJĄ DZIEWCZYNY ,KTÓRE W TYM TEMACIE PODOBNIE SIĘ ZACHOWUJĄ ?..ZNAM KILKA AGNIESZEK ,SĄ KOBIECE,PIĘKNE,KOKIETUJĄ I NIESTETY NIE MAJĄ SKRUPUŁÓW JEŻELI CHODZI O SPRAWY DAMSKO-MĘSKIE. cZY TO JEST NORMA,CZY JA MAM TYLKO TAKIE SZCZĘŚCIE?

 • Re: Będzie ślub?

  CZY NIE UWAŻACIE ,ŻE IMIĘ AGNIESZKA POSIADAJĄ DZIEWCZYNY ,KTÓRE W TYM TEMACIE PODOBNIE SIĘ ZACHOWUJĄ ?..ZNAM KILKA AGNIESZEK ,SĄ KOBIECE,PIĘKNE,KOKIETUJĄ I NIESTETY NIE MAJĄ SKRUPUŁÓW JEŻELI CHODZI O SPRAWY DAMSKO-MĘSKIE. cZY TO JEST NORMA,CZY JA MAM TYLKO TAKIE SZCZĘŚCIE? masz szczęście znać agnieszki :)