• Informacje na temat:

  metallica problemy

Artykuły na temat: metallica problemy
 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Metallica: Polski pokaz dokumentu

  "Metallica: Some Kind Of Monster", film dokumentalny o grupie Metallica w reżyserii Joe Berlingera i Bruce'a Sinofsky'ego, zostanie pokazany w ramach 4. Festiwalu Filmowego "Era Nowe Horyzonty", który odbędzie się w Cieszynie, od 22 lipca do 1 sierpnia. Obraz trwa 139 minut i przygotowywany był kilka lat.

 • Metallica: "Czarna" esencja energii

  Podczas czwartkowego (10 maja) występu na Sonisphere Festival na warszawskim Bemowie Metallica zaprezentuje swój legendarny "Czarny album" w całości. U nas możecie przeczytać obszerne fragmenty książki o tekstach Metalliki z tej płyty.

 • Metallica w kinach

  Widowisko filmowo-muzyczne w 3D, fabularyzowany koncert amerykańskiego zespołu Metallica, trafi do polskich kin 4 października. Młody członek ekipy technicznej musi odebrać ważną przesyłkę. Proste zadanie okazuje się niebezpieczną przygodą, ilustrowaną muzyką Metalliki.

 • Metallica: Ryzyko opłaciło się

  James Hetfield i Kirk Hammett z Metalliki pojawili się 4 czerwca w Polsce, aby spotkać się z dziennikarzami i fanami. Dzień później miała swoją premierę nowa płyta grupy, zatytułowana "St. Anger". Hetfield podczas spotkania z przedstawicielami mediów powiedział, iż album powstał w sposób bardziej naturalny od swoich poprzedniczek.

 • Metallica na razie bez basisty

  Lars Ulrich, lider amerykańskiej formacji Metallica, w wywiadzie udzielonym podczas rozdania nagród Grammy stwierdził, że zespół nie śpieszy się z szukaniem następcy Jasona Newsteda. W kwietniu grupa wchodzi do studia, by nagrać nowy album. "Wtedy o tym pomyślimy" - stwierdził Ulrich.

 • Metallica: Gotowe szkielety 20. kompozycji

  Lars Ulrich, jedna z dwóch najważniejszych postaci grupy Metallica, powiedział w wywiadzie zamieszczonym w wydawanej przez fan klub grupy gazetce "So What", że zespół odbył ostatnio sesję nagraniową. W jej trakcie powstały szkielety aż 20. kompozycji, z których część trafi na nowe studyjne dzieło Metalliki.

 • Metallica In Chains: Rockowa supergrupa

  Połowa Metalliki na jednej scenie z połową Alice In Chains - taki skład wystąpi 12 maja na specjalnym charytatywnym koncercie w Los Angeles. Podczas imprezy będą zbierane pieniądze na fundację MusiCares dla muzyków potrzebujących pomocy w walce z uzależnieniami.

 • Nowe priorytety Metalliki

  Muzycy grupy Metallica zapewniają, że bardzo zmienili się w ostatnich kilku latach. W szczególności dotyczy to Jamesa Hetfielda, który po raz kolejny został ojcem i miał także poważne problemy ze sobą, które zaprowadziły go na kurację odwykową. Dziś priorytety muzyków są już inne niż przed laty.

Wideo na temat: metallica problemy
 • Metallica Through the Never

  Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice miasta.

 • Seks, miłość i terapia

  Lambert jest uzależniony od seksu, żeby wyjść z nałogu postanawia zostać doradcą dla par mających problemy. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy zatrudnia asystentkę, piękną i pociągającą Judith.

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...