• Informacje na temat:

  metamorfoz piosenkarki

Artykuły na temat: metamorfoz piosenkarki
 • Natasza Urbańska przeszła metamorfozę!

  Piosenkarka przez długi czas nosiła ciemne włosy. Kilka lat temu zapragnęła jednak zmiany i przefarbowała się na jasny blond. Jak się okazuje, zatęskniła za dawnym kolorem. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją w ciemnym odcieniu. Fani nie mogli przejść obojętnie wobec tej metamorfozy. Ich zdania jednak są podzielone. Podczas gdy jedni chwalą nowy odcień włosów...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Sylwia Grzeszczak przeszła metamorfozę! Czas na blond!

  Sylwia Grzeszczak (30 l.) postanowiła zmienić swój wizerunek. Przez wiele lat była wierna długim, ciemnym włosom, ale teraz zdecydowała się przejść metamorfozę i przefarbowała je na jasny blond!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Natasza Urbańska przeszła metamorfozę!

  ...na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia. To właśnie na tym portalu społecznościowym pochwaliła się swoją nową fryzurą! Wygląda na to, że zapragnęła radykalnej metamorfozy. Żona Janusza(...) włosy. Jak Wam się podoba efekt jej metamorfozy? Wygląda korzystniej w jasnych czy ciemnych włosach?

 • Cudowna przemiana Dody

  Sam sobie winien. Po co brał Dodę do filmu? Efekt jest taki, że najnowsza produkcja Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni" istnieje w zbiorowej świadomości wyłącznie jako "film z Dodą". Piosenkarka pojawia się na ekranie dwukrotnie, przechodząc cudowną metamorfozę. Jak przemianę Krzysztofa Zanussiego oceniają recenzenci?

 • Ewa Farna zmieniła fryzurę! Drastyczna metamorfoza!

  Ewa Farna (22 l.) lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Piosenkarka przeszła właśnie kolejną metamorfozę.

 • Rihanna wyżywa się na innych?

  Gwiazda pop Rihanna jest nieprzyjemna dla swoich pracowników - donoszą osoby z otoczenia piosenkarki.

 • Julia Wieniawa nie do poznania! Co za metamorfoza!

  ...pozuje w długich blond włosach. O dziwo, fanom bardzo przypadła do gustu ta metamorfoza i choć sama Julia porównała siebie w tym wydaniu do kultowej postaci Hannah Montany, granej przez Miley Cyrus, to...

 • Doda znów wyjdzie za Radka?

  "Radosław jest taki, jakim chciałam go wiedzieć wcześniej" - mówi popularna piosenkarka, która złożyła już pozew rozwodowy. Wycofa go czy... po raz drugi poślubi Majdana?

Zdjęcia na temat: metamorfoz piosenkarki