• Informacje na temat:

  metamorfoza muchy

Artykuły na temat: metamorfoza muchy
 • Spektakularna metamorfoza Anny Muchy! Trudno ją poznać!

  ...się na rudo, co na jej Instagramie wywołało niezłą burzę.  Fanom nie do końca podoba się jej metamorfoza. Wielu liczy, że to tylko peruka.  Mucha postanowiła jednak potrzymać ich w niepewności... ***

 • Operowa "Mucha" Cronenberga

  Światowa premiera opery "Mucha" w reżyserii Davida Cronenberga, oparta na jego filmie pod tym samym tytułem, odbędzie się w środę na deskach paryskiego Teatru Chatelet.

 • Joanna Mucha przeszła prawdziwą metamorfozę. Wygląda lepiej?

  ...budzić najnowsze zdjęcie Muchy. Jeszcze bardziej ścięła włosy, a obecnie mają one kolor... siwy. Jak wam się podoba?

 • Aktorskie kameleony

  Dla dobrej roli można zrobić wszystko. I nie są to tylko puste słowa i utarty slogan. Przedstawiamy najsłynniejsze aktorskie metamorfozy, które na stałe zapisały się w historii kina.

 • Anna Mucha „przyłapana” w łóżku z przystojniakiem! Co na to Marcel?!

  Anna Mucha (37 l.) to mama dwójki dzieci, które ma ze swoim stałym partnerem Marcelem Sorą. Jednak cała rzesza mężczyzn w dalszym ciągu do niej wzdycha!

 • Ma własną "fabrykę urody"

  Prawie każda kobieta dostrzega niedoskonałości swojej urody, każda pragnie zmiany, ale zazwyczaj zwyciężają sprawy ważniejsze. Wiele pań odkłada zadbanie o siebie "na później", które często nigdy nie nadchodzi. Dorota Chotecka postanowiła przyczynić się do kilku spektakularnych metamorfoz w programie "Fabryka urody", emitowanym na antenie Polsat Cafe.

 • Anna Mucha szykuje się na wielkie zmiany? Będzie ciąża w życiu i... ciąża na ekranie?

  W serialu „M jak miłość” grają parę zakochanych. Anna Mucha (37 l.) nie miałaby nic przeciwko temu, by jej bohaterka – Magda – zaszła z ukochanym w ciążę. Jeśli scenarzyści się na to zgodzą, aktorka pomyśli też o rewolucji w życiu prywatnym.

 • "Chyba jestem pracoholikiem"

  dyskotekowym. O tym, z czego wzięła się taka metamorfoza, o nagrywaniu nowej płyty, o Kayah i marzeniach, Rani Jusis opowiedziała Tomaszowi Kasprzykowi (RMF FM).

 • Anna Mucha chce wygryźć Joannę L. i zagrać Violettę Villas!

  Anna Mucha (35 l.) ma już dosyć łatki celebrytki. Jako "wykształcona" aktorka - w latach 2007-2008 uczęszczała na zajęcia z aktorstwa do nowojorskiej szkoły Lee Strasberga - postanowiła zawalczyć o rolę Violetty Villas!

 • Marilyn Monroe: Jaka była?

  "Nie przeszkadza mi to, że muszę być olśniewająca i pełna erotyzmu, ale wszystko, co się z tym wiąże, może stać się ciężarem" - wyznała przed laty Marilyn Monroe. Była symbolem seksu, choć marzyła, żeby ludzie widzieli w niej coś więcej. W niedzielę, 5 sierpnia, mija 50 lat od jej tragicznej śmierci.

Zdjęcia na temat: metamorfoza muchy