• Informacje na temat:

  metamorfoza schudnięcie

Artykuły na temat: metamorfoza schudnięcie
 • Patryk Jaki pochwalił się metamorfozą. Schudł 10 kilogramów!

  Patryk Jaki (34 l.) nie należał do otyłych osób, ale też nie czuł się najlepiej ze swoją wagą. Postanowił coś zmienić. Jak pochwalił się w mediach społecznościowych, pożegnał się ze śmieciowym jedzeniem, a efekty widoczne są gołym okiem!

 • Borys Szyc: Chudy i zły

  Borys Szyc w pocie czoła przygotowuje się do nowej roli. By wiarygodnie wypaść na ekranie, zrzucił aż 13 kilogramów! Tym samym znów udowodnił, że ciało nie stanowi dla niego ograniczeń.

 • Kelly Clarkson przeszła metamorfozę. Sporo schudła!

  Kelly Clarkson (35 l.) przez długi czas zmagała się z nadwagą. Wygląda jednak na to, że w końcu wzięła się ostro za siebie. Na najnowszych zdjęciach prezentuje się o wiele szczuplej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Tak trzymać!

 • Schudła, bo chciała być autentyczna

  Bardzo zeszczuplała. Zmieniła kolor włosów i styl. Jest piękniejsza. Sonia Bohosiewicz wyznaje skąd ta zmiana, jakie powoduje reakcje i jak ona sama czuje się z nową sobą.

 • Gabourey Sidibe przeszła ogromną metamorfozę

  .... Aktorka pojawiła się na gali Anniversary Bottomless Closet Luncheon i aż trudno było ją poznać! Trzeba przyznać, że to naprawdę imponująca metamorfoza! *** Zobacz więcej materiałów...

 • Drastyczna zmiana w życiu Karolaka

  Tomasz Karolak oznajmił, że podczas wakacji zamierza skończyć z niezdrowymi przyzwyczajeniami. Przeszedł już na rygorystyczną dietę, a każdą wolną chwilę wykorzystuje, by uprawiać sport.

 • Sylwia Kusiak (26 l.), aktualna mistrzyni Polski i wicemistrzyni Europy w boksie, udowodniła wszystkim, że warto stawiać przed sobą trudne wyzwania. Jeszcze rok temu zmagała się ze sporą nadwagą. Ważyła 108 kilogramów i źle się czuła w swoim ciele. W końcu zrzuciła 30 kg i teraz jest szczęśliwa!

 • Iwona Węgrowska schudła! „Walczę dalej”

  Iwona Węgrowska (37 l.) pochwaliła się efektami dotychczasowej metamorfozy i zapewniła, że chce schudnąć jeszcze bardziej.

 • Andrzej Grabowski schudł już 40 kilo!

  Andrzej Grabowski (67 l.) przeszedł imponującą metamorfozę, o której opowiedział w jednej z gazet.

 • Jessica Simpson schudła 45 kilogramów! Pokazała zdjęcie!

  Jessica Simspon (39 l.) jest amerykańską celebrytką, której jakiś czas temu kariera nieco podupadła. Teraz jednak wraca na usta wszystkich po spektakularnej metamorfozie!

Zdjęcia na temat: metamorfoza schudnięcie
Wideo na temat: metamorfoza schudnięcie
 • Metamorfoza Anny Guzik

  Transformacja Anny Guzik wzbudziła spore zainteresowanie mediów. Tabloidy rozpisywały się na temat rzekomej choroby gwiazdy i jej dramatycznego schudnięcia. A jak było naprawdę?

 • Kamila Saganowska dwa lata po spektakularnej metamorfozie

  - Połączyłam zdrowy styl życia z pracą - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" żona piłkarza Marka Saganowskiego, Kamila Saganowska, która dwa lata temu przeszła spektakularną metamorfozę. Ile nadprogramowych kilogramów udało jej się pozbyć? - Schudłam ponad dwadzieścia kilogramów - zdradziła. Czy miała chwile zwątpienia? Czy mąż ją wspierał? - Dziękuję mu za to, że mnie nie motywował, dlatego że ja do tego doszłam sama i ja sobie to zawdzięczam - zaznaczyła Saganowska. - Chcę pokazać moim...

 • Dominika Gwit: Teraz jestem szczupła i kobieca

  Po zrzuceniu kilogramów byłam bardzo szczupła, ale dzięki właściwym ćwiczeniom nabrałam kobiecych kształtów i chcę, żeby tak pozostało – mówi Dominika Gwit. Aktorka schudła 45 kg i przeszła ogromną metamorfozę. Jak podkreśla, odchudzanie to żmudny i długotrwały proces, który powinien przebiegać pod okiem trenera i dietetyka. Nadal nie zaprzestaje więc treningów i racjonalnie się odżywiania. – Walka o sylwetkę jest bardzo trudna, wymaga bardzo dużego samozaparcia i siły woli. Musiałam...

Dyskusje na temat: metamorfoza schudnięcie