• Informacje na temat:

  metamorfozy cichopek

Artykuły na temat: metamorfozy cichopek
 • Kasia Cichopek postanowiła nieco poeksperymentować ze swoim wizerunkiem i ścięła włosy. W rozmowie z jednym z magazynów celebrytka podkreśliła, że od dawna myślała o zmianie fryzury! Żona Cezarego Pazury sportowe ciuchy zamieniła na kuse sukienki z dekoltami i wysokie szpilki. Wyrównała również zęby! Co z resztą? "Nie miałam operacji, nawet nie miałabym ich kiedy zrobić, bo przy dwójce...

 • Od aniołka do seksbomby!

  Uwielbiamy podglądać gwiazdy. Śledzimy ich poczynania i oceniamy metamorfozy. A tych w show-biznesie nie brakuje.

 • Gwiazdy seriali na antenie Polsat Cafe

  ...i urody, odsłoni wiele tajemnic kobiecego ciała, doradzi, co robić, by jak najdłużej cieszyć się młodością. Pomogą jej w tym specjaliści z różnych dziedzin medycyny. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga(...) metamorfozy urodowe pod okiem prowadzących, ale też radykalnie zmienią swoje podejście do życia. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak znane z seriali gwiazdy prezentowały się w czwartek na...

 • "Sexy Mama" Cichopek od jesieni

  Wśród nowości jesiennej ramówki Polsatu Cafe pojawią się m.in. autorski program Kasi Cichopek "Sexy Mama" oraz "Fabryka urody" z Dorotą Chotecką.

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  Dorota Wellman powinna zastąpić Katarzynę Skrzynecką i poprowadzić 13. edycję "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

Dyskusje na temat: metamorfozy cichopek