• Informacje na temat:

  metody poprawiania

Artykuły na temat: metody poprawiania
 • "Prawo Agaty": Agnieszka Dygant poprawia sobie urodę?

  Agnieszka Dygant już kilka lat temu przyznała się w wywiadzie, że korzysta z profesjonalnych metod poprawiania urody i raz na jakiś czas odwiedza zaufaną klinikę piękności, by poddać się zabiegowi polegającemu na wtłaczaniu pod skórę wyciągu z jadu węża, alg, witamin i minerałów. - To taki totalnie odżywczy drink dla skóry - żartowała w rozmowie z magazynem "Uroda". Aktorka, której ogromną...

 • Muzyka ratuje życie. Dosłownie!

  Czy muzyka może faktycznie wspomóc nasze zdrowie? Naukowcy z całego świata dowodzą, że jest to jak najbardziej możliwe. I nie chodzi tylko o poprawę samopoczucia. Oto 11 teorii dotyczących muzyki i zdrowia.

 • Paweł Królikowski palił dwie paczki dziennie. Cudem go odratowano!

  .... U Królikowskiego zastosowano najnowocześniejsze metody, więc obyło się bez trepanacji czaszki. Dzięki temu aktor dwa dni później wstał z łóżka. I chociaż czuje się już dobrze, musi wiele zmienić w swoim...

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

 • Skuteczna pielęgnacja odmładzająca

  Codzienna pielęgnacja skóry to nie tylko sposób na to, by ją oczyścić i nawilżyć. Oczywiście w danym momencie są to najbardziej odczuwalne i zauważalne efekty tych zabiegów, ale mają one też znaczenie w perspektywie kolejnych lat. Właściwa pielęgnacja to najlepszy sposób na opóźnienie procesu starzenia skóry. A gdy już wchodzimy w bardziej zaawansowany wiek, także metoda na redukcję istniejących oznak starzenia. Jednym ze skutecznych sposobów na walkę z upływem czasu są kremy ujędrniające. Na...

 • 41-latka zapłodniona in vitro

  Kanadyjska gwiazda pop Celine Dion zaszła w ciążę metodą in vitro.

 • "Moje piersi są prawdziwe"

  Jessica Simpson (27 l.) ujawniła, że jest zadowolona ze swojego ciała i na razie nie będzie chciała go poprawiać.

 • Wenecja: Dla kogo Złote Lwy?

  Dystrybutorzy na całym świecie, wysyłając materiały prasowe, starają się przede wszystkim zwrócić uwagę na recenzje, które powstały w trakcie trwania wielkich filmowych festiwali. Klasyczne metody "przywiązywania" widza do przyszłej premiery to oczywiście porównywania do wcześniejszych filmów, gwiazd, wielkich nazwisk i oczywiście historycznych filmowych scen.

 • ...poprawiać samopoczucie. Czy Cameron Diaz zechce skorzystać z tej oryginalnej metody? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Drugie życie "Stawki większej niż życie"

  Telewizja Polska podjęła się rekonstrukcji polskich filmów archiwalnych zapisanych na taśmie celuloidowej. Dzięki temu przywracane są ich walory częściowo zatarte intensywną wieloletnią eksploatacją, poprawiana jest jakość obrazu i dźwięku. Filmy otrzymują "drugie życie", dzięki czemu zachowają się w lepszym stanie technicznym dla przyszłych pokoleń widzów.

Wideo na temat: metody poprawiania
 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...

 • Agentka

  Komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar") w roli agentki do zadań specjalnych, która stosuje wysoce oryginalne metody działania.

 • Uśpieni

  Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi.