• Informacje na temat:

  metr kwadratowy

Artykuły na temat: metr kwadratowy
 • Chora "Honey" nie ma miejsca na darmowe ubrania: Mieszkam na 20 metrach kwadratowych!

  ...wypełnione głównie czarnymi strojami. Na razie mieszkam jeszcze na 20 metrach kwadratowych, staram się więc oddawać wiele rzeczy. Zwykle trafiają do mamy. Ma podobny gust i podchwytuje mój styl...

 • Nowy dom Justina Biebera

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber przeprowadził się do rezydencji w Beverly Hills.

 • Iwona Pavlović przeprowadza się do nowego domu: Jest mały, 120 metrów

  Iwona Pavlović (54 l.) lada dzień przeprowadza się do nowego domu, który właśnie skończyła urządzać. Nieruchomość ma 120-metrów kwadratowych i położona jest blisko dwóch pięknych jezior.

 • Madonna kupuje apartament w Tel Awiwie

  Kabała, którą wyznaje Madonna, przywiodła Królową Popu do Ziemi Świętej. Artystka za 20 milionów dolarów kupuje imponujący apartament w Tel Awiwie.

 • Jessica Mercedes pokazała swoje mieszkanie w śniadaniówce

  Blogerka modowa Jessica Mercedes (24 l.) niedawno kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Zlokalizowane jest ono w centrum Warszawy, liczy 140 metrów kwadratowych i ma dwa poziomy. "Sama na nie zarobiłem" - podkreśla 24-latka.

 • Andrzej Andrzejewski: Zło jest nieprzewidywalne

  Wiktor z serialu "Krew z krwi" trafia za kraty, skąd próbuje prowadzić interesy. To jednak jego siostra Carmen staje się carycą mafii... Andrzej Andrzejewski mówi, że ze swoim bohaterem łączy go podobna energia i chęć życia na całość.

 • Nowy apartament Oli Kwaśniewskiej

  Będzie mieszkać na ekskluzywnym osiedlu Wilanowa, gdzie jeden metr kwadratowy kosztuje około dziesięć tysięcy złotych!

 • Colin Firth ukarany za samowolę

  Colin Firth i jego żona Livia Giuggioli otrzymali nakaz zburzenia małego budynku gospodarczego, zbudowanego bez wymaganych pozwoleń i zgody architekta pejzaży na terenie ich posiadłości w Citta della Pieve w Umbrii we Włoszech.

 • Kwaśniewska kupiła mieszkanie za milion

  Ola Kwaśniewska ma nowy, luksusowy apartament w Gdańsku. Ceny za metr kwadratowy mieszkania w tej okolicy sięgają nawet 18 tysięcy złotych.

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

Wideo na temat: metr kwadratowy
 • Blogerka modowa Jessica Mercedes (24 l.) niedawno kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Zlokalizowane jest ono w centrum w Warszawy, liczy 140 metrów kwadratowych i ma dwa poziomy. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Pogrzebany

  Budzi się. Wokół jest ciemno. Woła o pomoc, ale jego głos odbija się od desek. W końcu udaje mu się znaleźć zapalniczkę. Nerwowo rozpala płomień. Orientuje się, że leży zamknięty w trumnie. W jego kieszeni dzwoni telefon... Paul Conroy (Ryan Reynolds) pracował na kontrakcie w Iraku. Pewnego dnia zostaje porwany przez grupę Irakijczyków podczas zorganizowanego przez nich ataku. Kolejną rzeczą jaką pamięta jest pobudka w zakopanej pod ziemią trumnie - zostaje pogrzebany żywcem. Nie zna swojego...

 • Jak wygląda mieszkanie Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza?

  Mieszkanie artysty Cezarego Harasimowicza (62 l.) i Grażyny Wolszczak (59 l.), aktorki znanej m.in. z serialu TVN „Na Wspólnej”, ma wspaniały widok na Warszawę i ponad 100 metrów kwadratowych. Jest urządzone nowocześnie, ale jego właściciele lubią starocie, dlatego także dla nich znaleźli miejsce w swoim mieszkaniu. W "Dzień Dobry TVN" para pokazała swój sposób na pięknie urządzone wnętrza

 • Metro strachu

  W filmie "Metro strachu", Denzel Washington gra rolę nowojorskiego kontrolera ruchu metra Waltera Garbera. Jego spokojna na co dzień praca pewnego dnia zostaje wywrócona do góry nogami za sprawą zuchwałego porwania jednego z pociągów. W trzymającym w napięciu obrazie zobaczymy Johna Travoltę jako Rydera, przestępcę będącego mózgiem całej operacji i stojącego na czele uzbrojonego gangu gotowych na wszystko bandytów. Postawione przez nich ultimatum to oczywiście wysoki okup, który ma być...

Dyskusje na temat: metr kwadratowy
 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Takich Joasiów w USA jest w każdej agencji 10 tyś. ma metr kwadratowy .

 • Re: "M jak miłość": Szczęście w ramionach sekretarki?

  Te Mroczki to mają szczęście. Jeden wygrał w totolotka, drugi odziedziczył wielki dom po obcym facecie itd. Nawet jak pojedzie do lasu to nagle robi się tam więcej szparek na metr kwadratowy niż grzybów. Żyć nie umierać.

 • Re: Szef atakuje Kasię!

  Włączam wiadomości i słucham jak to w Warszawie ceny mieszkań osiągają 8.5 tyś złotych za metr kwadratowy. Wielka ilość Polaków szuka pracy albo żyje na granicy ubóstwa. Potem oglądam z żoną M jak miłość bo mamy jeden TV w domu i co widzę ? jakiś dwóch matołków i laskę którzy mieszkają w wypasionym mieszkaniu . Ona ledwo co znalazła pracę w jakimś tandetnym barze , ten przerośnięty dryblas