• Informacje na temat:

  mezo artystą

Artykuły na temat: mezo artystą
 • Mezo pokazał piękną żonę

  Na Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich raper Mezo (31 l.) pochwalił się swoją świeżo poślubioną żoną, znaną z "Bitwy na Głosy" Weroniką Radzimowską (21 l.). Dziewczyna pochodzi z Brzegu.

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • "Na Wspólnej": Anna Guzik lubi rywalizację

  ..., Marcin Daniec, Henryk Sawka i Mezo. Myślę, że walka będzie zacięta. Jak można zachęcić ludzi do tego, by docenili uroki godzin spędzonych na korcie? - W sezonie letnim to naprawdę sama...

 • Nie wierzcie artystom

  Kiedy piszę te słowa, nad moim domem szaleje burza z piorunami. Niemal każde dotknięcie klawisza wywołuje błysk na zewnątrz i straszliwy grzmot. Aż mam ciarki ze strachu. Zerkam na malutki telewizorek stojący obok. Na ekranie Krzysztof Cugowski mówi coś do tłumu ludzi.

 • Doda zaatakowana na koncercie!

  ...życie (w przypadku butelki, o takich akcjach tez słyszałam)" - żali się Doda. Dodaje, że w jej mieście Piasek "o mało nie dostał cegłówką", na Śląsku Mezo został obrzucony pomidorami. Jaki artysta...

 • Premiera "Ważne" Mezo

  Na 9 maja UMC Records zapowiedziało oficjalną premierę najnowszego utworu Mezo zatytułowanego "Ważne". Piosenka pojawi się na antenie stacji telewizyjnych oraz radio wych. Utwór zostanie również zagrany podczas odbywającego się 10 czerwca 2005 roku 42. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 • Włodarczyk nagra płytę

  ...podpisała już z firmą kontrakt płytowy z firmą fonograficzną My Music, wydawca płyt takich artystów jak Gosia Andrzejewicz, Mezo, czy Sara May. Obawiamy się więc, że mimo niewątpliwego talentu Agnieszki...

 • Mezo profanuje Grechutę?

  Mezo zaprezentował w sieci dwa utwory z repertuaru Marka Grechuty w swoim wykonaniu. Sympatyków zmarłego w 2006 roku artysty prosimy o nieregulowanie odbiorników.

 • Polacy potrzebują nowych rzeczy!

  Kasia Wilk dała się poznać jako wokalistka towarzysząca takim wykonawcom, jak grupa Kto To, raper Mezo czy zespół Dreamland. W 2008 roku piosenkarka zdecydowała zadebiutować solowym singlem "Pierwszy raz", który zwiastował pierwszą płytę Kasi.

 • Mezo razy dwa jednego dnia

  Jak już informowaliśmy, Mezo pracuje nad dwoma płytami. Okazuje się, że oba wydawnictwo ukażą się tego samego dnia - 27 marca.

Wideo na temat: mezo artystą
 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Birdman

  Zapomniany aktor, który niegdyś grał postać kultowego superbohatera, walczy ze swoim ego, próbując odzyskać sławę i rodzinę. Riggan Thomson (Michael Keaton) postanawia wystawić na Broadwayu sztukę. Ma nadzieję, że to pomoże mu wskrzesić karierę, którą zbudował na roli kinowego superbohatera. Czy dzięki teatrowi udowodni światu i sobie, że jest artystą, a nie przebrzmiałą hollywoodzką gwiazdą? Tuż przed premierą odtwórca głównej roli ulega tajemniczemu wypadkowi. Jego sceniczna partnerka,...