• Informacje na temat:

  mezo duety

Artykuły na temat: mezo duety
 • Gwiazdy na Sylwestrze z Dwójką

  Maryla Rodowicz, Kayah, Lady Pank i Jerzy Połomski to gwiazdy tegorocznego Sylwestra z Dwójką. TVP2 już po raz siódmy bawić będzie widzów na wrocławskim Rynku.

 • Sylwester 2012 w rytmie disco

  Tradycyjnie sylwestrową walkę o widza stoczą między sobą TVP2 (Wrocław) i Polsat (Warszawa). Pod chmurką ostatnią noc roku będzie można spędzić nie tylko w tych miastach.

 • Walentynki w telewizji

  Walentynkowe propozycje Telewizji Polskiej to specjalna oferta filmowa Jedynki, koncert "Muzyczne Historie Miłosne" w Dwójce, a także zabawa dla wielbicieli serial u "M jak Miłość" w Galerii Mokotów w Warszawie.

 • "Radość finiszującego maratończyka"

  Wydana w 2002 roku płyta "Muzyka klasyczna" duetu Pezet-Noon została uznana za jedną z najlepszych produkcji hiphopowych w Polsce. Noon urodził się w 1979 roku w Warszawie jako Mikołaj Bugajak. Pracuje jako realizator dźwięku w telewizji, a ponadto jest jednym z najbardziej cenionych polskich producentów hiphopowych. Pezet, wymieniany jako pierwszoligowy rodzimy raper, wywodzi się z ursynowskiej grupy Płomień 81, z którą wydał dwie znakomicie przyjęte płyty, zapraszany był także do nagrań...