• Informacje na temat:

  mezo jedyna

Artykuły na temat: mezo jedyna
 • Tabb & Sound'n'Grace "Dach": Piosenka o potędze miłości

  Pozostający do tej pory nieco w ukryciu producent i kompozytor Bartosz "Tabb" Zielony (m.in. Mezo i Grzegorz Hyży) wychodzi z cienia. Przebój "Dach" nagrany z chórem Sound'n'Grace zapowiada jego płytę.

 • Mezo wziął ślub

  Jacek "Mezo" Mejer (31 l.) został mężem młodszej o 10 lat Weroniki Radzimowskiej, wokalistki z "Bitwy na głosy".

 • Mezo na nowo z Hanią Stach

  Piosenka "Na nowo" w wykonaniu Meza i Hani Stach to drugi singel zapowiadający płytę "Krajobraz po bitwie" poznańskiego wokalisty.

 • Mezo: Oponenci na rzeź

  "Panczlajner" to tytuł nowego utworu Mezo. Wyraz ten to spolszczona wersja gry słów: "punchline" (mocny wers napisany przez rapera, chwalący jego umiejętności lub obnażający słabe strony przeciwnika) oraz "Lajner" - nazwa zespołu Mezo.

 • Mezo: "Ważny" sukces

  internetowym MELO.PL . Co na to sam Mezo?

 • "Jestem jedynym zawodowcem"

  Alicja Węgorzewska jest uznaną śpiewaczką operową. Jej mezzosopranem zachwycają się wielbiciele opery na świecie. Ona sama doskonale czuje się nie tylko śpiewając arie, ale i oceniając wokalny talent innych.

 • Mezo w MELO.PL

  28 lutego ukazała się długo oczekiwana płyta rapera Mezo, zatytułowana "Wyjście z bloków". Cały album oraz pojedyncze utwory można już zakupić w naszym internetowym sklepie MELO.PL , w dodatku w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak przyznaje Mezo, dzień premiery nowego wydawnictwa był dla niego bardzo ważny.

 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Sondażu "Mezo SMS " (dalej: Sondaż) jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków, wpisana...

 • Mezo: Nie wyprę się hip hopu

  Mezo, któremu zarzucono zbytnią komercjalizację muzyki.

 • Mezo: Wyjście z bloków i skok na publiczną kasę

  Mezo, obok płockiego składu Jeden Osiem L, będzie jedynym reprezentantem krajowej sceny hiphopowej podczas opolskiego Konkursu Premier. Poznański raper zaprezentuje utwór "Ważne", do którego nakręcony został teledysk. Klip można już oglądać na stronach INTERIA.PL.

Wideo na temat: mezo jedyna
 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Fotograf

  Mroczny thriller w reżyserii Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" - oficjalnego polskiego kandydata do Oscara oraz nagrodzonej Złotymi Lwami na festiwalu filmowym w Gdyni "Małej Moskwy". Autorem zdjęć jest Arkadiusz Tomiak ("Obława", "Dziewczyna z szafy", "Symetria", "Sęp"). Mieszkańców Moskwy terroryzuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze milicji nadali mu przydomek "Fotograf", gdyż przy ciałach ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy...

 • Intruz

  "Intruz" jest kolejnym filmem opartym na powieści autorki "Zmierzchu" - Stephenie Meyer. Niedaleka przyszłość. Ziemię skolonizowali kosmici tzw. dusze, które wnikają w ciała ludzi, zabijając w nich świadomość. Pozostała jedyna grupka uciekinierów, której śladem podążają łowcy. Jedną z nich jest 21-letnia sierota Melanie Stryder, która wkrótce pada ofiarą obcych. W jej ciało zostaje wszczepiona dusza Wagabunda. Rozpoczyna się walka z czasem... Czy dziewczynie uda się odzyskać swoje dawne życie...