• Informacje na temat:

  mia farrow dzieci

Artykuły na temat: mia farrow dzieci
 • Mia Farrow znęcała się nad dziećmi?!

  Soon-Yi atakuje swą przybraną matkę, Mię Farrow. Czy pragnie zemścić się po latach?

 • "Dziecko Rosemary": Serial wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland

  Serial "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland, zrealizowany na podstawie powieści amerykańskiego pisarza Iry Levina, od 1 maja można będzie oglądać w Polsce na antenie Lifetime. W obsadzie są m.in. Zoe Saldana i Jason Isaacs.

 • Mia Farrow zostanie babcią po raz dziesiąty!

  Adoptowana córka Mii Farrow (71 l.), Dylan (30 l.), oczekuje swojego pierwszego dziecka. Gwiazda nie posiada się ze szczęścia z powodu kolejnego wnuka!

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • „Dziecko Rosemary”: Nowa wersja horroru

  Pamiętacie „Dziecko Rosemary”, kultowy horror Romana Polańskiego ze znakomitą Mią Farrow? Teraz macie szansę obejrzeć nową wersję opowieści z diabelskimi mocami w tle.

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Woody Allen: Syn nie chce go znać, a córka oskarża o molestowanie!

  Styczeń 2014 roku. 78-letni reżyser Woody Allen odbiera Złotego Globa za całokształt twórczości. Tego samego wieczora na Twitterze jego jedyny biologiczny syn, Ronan Farrow, umieszcza następujący wpis: "W podsumowaniu kariery Woody’ego Allena brakowało mi publicznego potwierdzenia słów kobiety, która przyznała, że ją molestował, gdy miała 7 lat". Tą kobietą jest adoptowana córka gwiazdora, 30

 • Mia Farrow przerywa głodówkę

  Mia Farrow, znana z roli w filmie Romana Polańskiego "Dziecko Rosemary", po 12 dniach zakończyła głodówkę. Lekarze stwierdzili, że dalszy post może zagrozić życiu i zdrowiu aktorki.

 • ​Powstanie miniserial "Dziecko Rosemary"!

  ...wówczas Mia Farrow. A kogo wy widzielibyście w obsadzie nowego "Dziecka Rosemary"?(...) scenariusz miniserialu odpowiedzialny będzie Scott Abbott, natomiast reżyseria zajmie się nominowana do Oscara Agnieszka Holland. Producentami wykonawczymi będą Joshua Maurer, Alix Witlin i David...

 • Mia Farrow u Bessona

  Mia Farrow, bohaterka wielu filmów Woody'ego Allena ( "Hannah i jej siostry" ), użyczy swego głosu jednej z postaci najnowszej animowanej produkcji francuskiego twórcy Luca Bessona ( "Joanna D´Arc" ). Pierwszą gwiazdą, która zgodziła się wziąć udział w projekcie była gwiazda muzyki pop Madonna.