• Informacje na temat:

  mia farrow zdjęcia

Artykuły na temat: mia farrow zdjęcia
 • ​Powstanie miniserial "Dziecko Rosemary"!

  Stern. Castingi mają rozpocząć się lada dzień, natomiast zdjęcia ruszą na początku stycznia. Powieść Levina została już zaadaptowana przez Romana Polańskiego w 1968 roku. W roli głównej wystąpiła wówczas Mia Farrow. A kogo wy widzielibyście w obsadzie nowego "Dziecka Rosemary"?

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Woody Allen oskarża

  ...małżeństwa z adoptowaną przez parę córką Soon Yi-Previn. "Woody Allen oczekuje 10 milionów dolarów za umieszczenie jego zdjęcia na billboardach, które wisiały w miastach niespełna tydzień" - powiedział(...) siostrze. Prawnicy Allena twierdzą, że celem tej firmy jest "zszarganie wizerunku" ich klienta. Reprezentujący firmę American Apparel prawnik Stuart Slotnick przyznał, że firma ma zamiar wykorzystać...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Mia Farrow u Bessona

  Mia Farrow, bohaterka wielu filmów Woody'ego Allena ( "Hannah i jej siostry" ), użyczy swego głosu jednej z postaci najnowszej animowanej produkcji francuskiego twórcy Luca Bessona ( "Joanna D´Arc" ). Pierwszą gwiazdą, która zgodziła się wziąć udział w projekcie była gwiazda muzyki pop Madonna.

 • Mocna obsada u Michaela Gondry'ego

  Mia Farrow ( "Omen" ), Danny Glover ( "Manderlay" ), Jack Black ( "King Kong" ) i Mos Def ( "16 przecznic" ) pojawią się w najnowszej komedii Michaela Gondry'ego ( "Zakochany bez pamięci" ) "Be Kind Rewind".

 • Gwiazdy w filmie Justina Theroux

  Billy Crudup ( "Duża ryba" , "Wszyscy mówią: kocham cię" ), Harvey Keitel ( "Fortepian" , "Święty dym" ) i Mia Farrow ( "Mężowie i żony" , "Dziecko Rosemary" ) wystąpią w komedii romantycznej "Dedication", której reżyserem zostanie debiutujący po drugiej stronie kamery aktor Justin Theroux ( "Muholland Drive" , "American Psycho" ) - poinformował magazyn "Variety".

 • "Dziecko Rosemary": To już 45 lat

  "Błyskawiczny sukces 'Dziecka Rosemary' uczynił ze mnie pupilka Hollywood" - wspomina Roman Polański w swej autobiografii. "Po przeczytaniu pierwszych stron scenariusza pomyślałem: 'Co to właściwie jest, serial dla kucharek?'" - dodaje reżyser. W środę, 12 czerwca, mija 45 lat od premiery filmu.

 • Nietypowy ślub Sinead O'Connor

  Tak jak wcześniej informowaliśmy, w swoje 45. urodziny (8 grudnia) Sinead O'Connor po raz czwarty wyszła za mąż.