• Informacje na temat:

  mia wasikowska zdjęcia

Artykuły na temat: mia wasikowska zdjęcia
 • ​Gwiazdy z polskimi korzeniami. Potrafią mówić po polsku?

  ...po polsku. W rozmowach z fanami zapewniał, że chętnie wybierze się do Polski poznać miejsce, z którego wywodzi się jego rodzina. Mia Wasikowska Mia Wasikowska jest jedną z najbardziej(...) Ratajkowskiego i pisarki Kathleen Balgley. Rodzina jej ojca wywodzi się z Polski. - Byłam w Krakowie i w Warszawie sześć lat temu, wspaniałe miasta. Mama mówi po polsku, ale ja niestety już nie, to trudny...

 • Skazany na... Kraków. Oceni polskie filmy

  Wentworth Miller, znany z roli Michaela Scofielda w "Skazanym na śmierć", Sandy Powell - trzykrotna laureatka Oskara za kostiumy, i nominowany do Oscara Michael Coulter, autor zdjęć do obrazów m.in. Mike'a Newella i Richarda Curtisa, ocenią filmy w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych. Dziesięć fabuł będzie walczyć o główną nagrodę w wysokości 100.000 złotych.

 • Musiał: Nie pchałem się na idola

  ...dnia wróciłem wieczorem z planu i miałem się uczyć. Zamiast tego spędziłem pięć godzin w internecie! Straciłem czas, oglądając durne filmiki na YouTube i zdjęcia dziewczyn. Stwierdziłem, że to totalne(...) "Gangster". Gra w nim Mia Wasikowska - ona ma bardzo nietypową urodę i to jest jej mocną stroną. Czyli dziewczyna o nietypowej urodzie ma szansę "zapełnić pustkę w twoim sercu"? M.M.: - Masz na myśli...

 • Wasikowska zagra panią Bovary

  Mia Wasikowska ("Alicja w Krainie Czarów", "Jane Eyre") zagra tytułową panią Bovary w adaptacji powieści Gustawa Flauberta.

 • Tilda Swinton w nowym filmie Jarmuscha

  Tilda Swinton, Michael Fassbender i Mia Wasikowska wystąpią w najnowszym filmie Jima Jarmuscha - reżyser ujawnił w rozmowie z serwisem Pitchfork.

 • Od Kieślowskiego do Tima Burtona

  Australijska aktorka polskiego pochodzenia Mia Wasikowska, odtwórczyni głównej roli w "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona. opowiedziała o swych rodzinnych korzeniach. Nazwisko ma po mamie, a w jej domu prawdziwym kultem otaczano filmy Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Ma brata aktora i cierpi na schizofrenię

  Mia Wasikowska ("Alicja w Krainie Czarów"), Olivia Williams ("Szósty zmysł") oraz Evan Bird ("Dochodzenie") dołączyli właśnie do obsady filmu "Maps To The Stars". Nad projektem pracuje David Cronenberg ("Niebezpieczna metoda").

 • Dostojewski na wielkim ekranie

  Richard Ayoade, autor głośnego filmu "Moja łódź podwodna", przygotowuje się do ekranizacji noweli Fiodora Dostojewskiego "Sobowtór". W rolach głównych mają wystąpić Jesse Eisenberg ("The Social Network") i Mia Wasikowska ("Alicja w Krainie Czarów").

 • Gwiazda o polskich korzeniach

  Amerykański magazyn "Variety" już dawno zaliczył ją do grona najbardziej obiecujących światowych aktorek. Jednak teraz, po tytułowej roli w kinowej "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona, kariera 20-letniej Mii Wasikowskiej na pewno nabierze rozpędu.

 • Guillermo del Toro znowu nas przestraszy

  Guillermo del Toro ("Hellboy", "Labirynt Fauna", "Blade: Wieczny łowca II") zdradził kilka szczegółów na temat swej najnowszej produkcji. Gotycki horror "Crimson Peak" ma być zupełnym przeciwieństwem poprzednich hollywoodzkich, wysokobudżetowych widowisk reżysera.