• Informacje na temat:

  miana jednego

Artykuły na temat: miana jednego
 • "Belfer" nagrodzony Orłem i okrzyknięty mianem Serialu Roku!

  ...nie zdziwiło, że na liście pretendujących do miana Najlepszego Serialu Fabularnego znajduje się wyprodukowany przez ITI Neovision na zlecenie Canal+ "Belfer". Od początku było niemal pewne, że to(...) jednego z prywatnych liceów we Wrocławiu. Nauczyciel - oskarżony w 10. odcinku 1. sezonu o uczestnictwo w brutalnym zabójstwie wspólników Kusia (Sebastian Fabijański) - usłyszy od prowadzących śledztwo...

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • Agnieszka Kaczorowska: Plotki o romansie nie cichną! Wszystko przez jedno zdjęcie!

  Agnieszka Kaczorowska (24 l.) słynie z tego, że zdobywa to, co chce i nic nie jest w stanie jej w tym przeszkodzić. Teraz chce romansu?

 • "Top Chef": Walka na noże w finale

  Odporność na presję, stalowe nerwy, kulinarna kreatywność i dążenie do perfekcji - to cechy, które powinien mieć "Top Chef". Kto pokona rywali, zyska uznanie jury, miano najlepszego i główną nagrodę trzeciej edycji show?

 • Leonardo DiCaprio „zabawiał się z 20 kobietami jednej nocy”!

  Leonardo DiCaprio (40 l.) ponoć lubi nieźle się zabawić! To dlatego nie jest już z supermodelką Toni Garrn (22 l.)?

 • "Zbliżenia" : Pępowina

  "Zbliżenia" Magdaleny Piekorz - historia toksycznej relacji matki i córki - to film histeryczny, źle napisany, kiepsko zagrany, fatalnie wyreżyserowany, pełen sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem.

 • Szok! Kuba Wojewódzki sprawdził uczciwość polskich celebrytek! Jedna oblała!

  Kuba Wojewódzki (50 l.) postanowił sprawdzić, czy któraś z gwiazdek połasi się na cudze pieniądze! Wyniki testu są zaskakujące!

 • "Snajper": Legendarny żołnierz

  Clint Eastwood nakręcił film "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli Chrisa Kyle'a - żołnierza o umiejętnościach, dzięki którym zyskał miano bohatera na polu walki. Wyróżniały go jednak nie tylko wyjątkowe zdolności strzeleckie.

 • Agnieszka Wagner: Chce pozostać tajemnicza!

  Agnieszka Wagner (48 l.) nie bez powodu określana jest mianem jednej z najpiękniejszych polskich aktorek. Bez wątpienia jest najbardziej tajemnicza. Dlaczego tak pilnie strzeże swojej prywatności?

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

Zdjęcia na temat: miana jednego
 • Tomasz Raczek
Wideo na temat: miana jednego
 • Sarsa o krytyce ze strony DJ Adamusa: Było mi przykro

  - Zrobiło mi się po ludzku przykro – tak Sarsa komentuje słowa krytyki ze strony DJ Adamusa. Kompozytor w rozmowie z Agnieszką Szulim określił wokalistkę mianem produktu spożywczego. Zdaniem Sarsy wypowiedź ta świadczy o nieprofesjonalnym podejściu DJ Adamusa do swojego zawodu. DJ Adamus w jednym z odcinków programu „Na językach” stwierdził, że Sarsę traktuje nie jako artystkę, ale jako produkt spożywczy. Dodał też, że nie widzi różnicy między jogurtem a tą wokalistką, a jej teksty...

 • Lewandowski, Lewandowski czy... Lewandowski? Trudny wybór piłkarza 6. kolejki Bundesligi

  Robert Lewandowski w walce o miano gracza szóstej kolejki Bundesligi ma nie byle jakich rywali, bo… Roberta Lewandowskiego i Roberta Lewandowskiego. Niemieccy dziennikarze nie wskazali bowiem żadnego zawodnika, który w ostatniej serii gier mógłby dorównać napastnikowi Bayernu Monachium. W związku z tym kibice mogą głosować na Lewandowskiego jako autora najszybszego hat-tricka, Lewandowskiego jako strzelca czterech i Lewandowskiego jako zdobywcę pięciu bramek w jednym meczu. (Foto Olimpik/x-news)

 • Najpiękniejsze piersi Hollywood

  Prezentujemy jedne z najgorętszych ujęć filmowych z udziałem najsłynniejszych biustów w Hollywood. Które gwiazdy zasłużyły na to miano? Swoje wdzięki prezentowy na ekranie m.in. Salma Hayek, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Kate Winslet i Penelope Cruz. Piękne aktorki odważnie odsłaniały swoje uroki w takich filmach jak "Elegia", "Desperado" czy "Oczy szeroko zamknięte". Która z pań wypadła najlepiej? (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: miana jednego
 • Re: "The Last Man on Earth", premiera 1 marc...

  A jednak nie masz racji bo w Batmanie zdecydowanie chodzi o mężczyznę, bo jest tam jeszcze Catwoman i tu nie ma wątpliwości że chodzi o kobietę. Wiec Batman to mężczyzna nietoperz i nic tego nie zmieni. Czyżbyś odmawiał kobietom miana człowieka? W języku angielskim na jednego mężczyznę nie ma innego słowa tylko "man", bo "men" to mężczyźni czyli liczba mnoga, a na człowieka jest słów całe