• Informacje na temat:

  michael barrymore

Artykuły na temat: michael barrymore
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada]

  ..., który wyreżyserował Nicholas Stoller ("Muppety: Poza prawem", "Bociany"). W rolach głównych wystąpią: Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage(...), co zmusza resztę jego rodziny do stawienia czoła licznym zmianom. Głównego bohatera zagra Keir Gilchrist. W serialu występują również Jennifer Jason Leigh, MichaelRapaport, Brigette Lundy-Paine oraz...

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Nowości sezonu 2011/2012

  ..." : Michael Holt (Patrick Wilson) był chirurgiem nastawionym na zysk. Jego życie odmieniło się po śmierci byłej żony. "How to Be a Gentleman" : Dziennikarz Andrew (David Hornsby) znajduje się w trudnej(...) zmarłego. Dzięki temu może wziąć udział w eksperymentalnym programie ekscentrycznego Fincha (znany z "Lost" Michael Emerson), który typuje osoby mające niedługo znaleźć się w niebezpieczeństwie. Razem będą...

 • Barrymore i Lange: Brud i smród

  Drew Barrymore ( "Aniołki Charliego" , "50 pierwszych randek" ) i Jessica Lange ( "Duża ryba" , "Frances" ) będą gwiazdami filmu "Grey Gardens", który opowie o dwóch ekscentryczkach spokrewnionych z żoną prezydenta Johna Fitzgerlada Kennedy'ego, Jacqueline. Autorem scenariusza i reżyserem obrazu jest Michael Sucsy, dotąd znany z realizacji reklamówek.

 • Holmesa podróże po popkulturze

  Sherlock Holmes" z 1905 roku - a więc, praktycznie, w samym zaraniu istnienia kina. W rolę Holmesa wcielił się słynny gwiazdor kina niemego Maurice Costello (pradziadek Drew Barrymore) - dla niego(...) (wciela się w niego Ben Kingsley)! Poznajemy również jego pomagiera, pakującego się wiecznie w kłopoty cymbała i zawalidrogę - Sherlocka Holmesa (wyśmienity Michael Caine). Dlaczego ci panowie pracują...

 • Michael Myers zabił Jamie Lee Curtis

  Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) zginęła w makabryczny sposób zabita przez swego odwiecznego przeciwnika Michaela Myersa. Według osób, które pracowały nad ósmą opowieścią z cyklu "Halloween" aktorka sama zażądała, by jej bohaterka została uśmiercona. Prace nad filmem "Halloween: The Homecoming" są już na ukończeniu, obecnie trwa okres postprodukcji.

 • W Londynie, w środę, 22 listopada, wieczorem, odbyła się specjalna premiera filmu "Aniołki Charliego", z udziałem samego księcia Karola. Jak doniósł amerykański dziennik "Today", po pokazie Drew Barrymore i Lucy Liu, bohaterki kinowej wersji słynnego serial u z lat 70., spotkały się w pałacu St. James na uroczystej kolacji z brytyjskim następcą tronu.

 • Jackson bohaterem dokumentu

  Michael Jackson jest bohaterem filmu dokumentalnego, wyreżyserowanego przez dziennikarza Martina Bashira, który uzyskał podobno niespotykany wcześniej dostęp do prywatnego życia Króla Popu. Premiera obrazu w jednej z angielskich telewizji odbędzie się już w lutym.

 • Zagra Jacqueline Kennedy

  Jeanne Tripplehorn, znana z ról w filmach "Nagi instynkt" i "Przypadkowa dziewczyna", dołączyła do obsady "Grey Gardens". Aktorka zagra słynną żonę prezydenta Johna Fitzgerlada Kennedy'ego, Jacqueline.

 • Pokażą najlepszy film telewizyjny

  HBO Polska wyemituje w tym miesiącu nagrodzony dwoma tegorocznymi Złotymi Globami, film własnej produkcji: "Szare ogrody" ("Grey Gardens") z Drew Barrymore i Jessicą Lange w rolach głównych.

Wideo na temat: michael barrymore
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.