• Informacje na temat:

  michael barrymore

Artykuły na temat: michael barrymore
 • Nowości sezonu 2011/2012

  ..." : Michael Holt (Patrick Wilson) był chirurgiem nastawionym na zysk. Jego życie odmieniło się po śmierci byłej żony. "How to Be a Gentleman" : Dziennikarz Andrew (David Hornsby) znajduje się w trudnej(...) zmarłego. Dzięki temu może wziąć udział w eksperymentalnym programie ekscentrycznego Fincha (znany z "Lost" Michael Emerson), który typuje osoby mające niedługo znaleźć się w niebezpieczeństwie. Razem będą...

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Holmesa podróże po popkulturze

  Sherlock Holmes" z 1905 roku - a więc, praktycznie, w samym zaraniu istnienia kina. W rolę Holmesa wcielił się słynny gwiazdor kina niemego Maurice Costello (pradziadek Drew Barrymore) - dla niego(...) (wciela się w niego Ben Kingsley)! Poznajemy również jego pomagiera, pakującego się wiecznie w kłopoty cymbała i zawalidrogę - Sherlocka Holmesa (wyśmienity Michael Caine). Dlaczego ci panowie pracują...

 • Barrymore i Lange: Brud i smród

  Drew Barrymore ( "Aniołki Charliego" , "50 pierwszych randek" ) i Jessica Lange ( "Duża ryba" , "Frances" ) będą gwiazdami filmu "Grey Gardens", który opowie o dwóch ekscentryczkach spokrewnionych z żoną prezydenta Johna Fitzgerlada Kennedy'ego, Jacqueline. Autorem scenariusza i reżyserem obrazu jest Michael Sucsy, dotąd znany z realizacji reklamówek.

 • Michael Myers zabił Jamie Lee Curtis

  Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) zginęła w makabryczny sposób zabita przez swego odwiecznego przeciwnika Michaela Myersa. Według osób, które pracowały nad ósmą opowieścią z cyklu "Halloween" aktorka sama zażądała, by jej bohaterka została uśmiercona. Prace nad filmem "Halloween: The Homecoming" są już na ukończeniu, obecnie trwa okres postprodukcji.

 • W Londynie, w środę, 22 listopada, wieczorem, odbyła się specjalna premiera filmu "Aniołki Charliego", z udziałem samego księcia Karola. Jak doniósł amerykański dziennik "Today", po pokazie Drew Barrymore i Lucy Liu, bohaterki kinowej wersji słynnego serial u z lat 70., spotkały się w pałacu St. James na uroczystej kolacji z brytyjskim następcą tronu.

 • Jackson bohaterem dokumentu

  Michael Jackson jest bohaterem filmu dokumentalnego, wyreżyserowanego przez dziennikarza Martina Bashira, który uzyskał podobno niespotykany wcześniej dostęp do prywatnego życia Króla Popu. Premiera obrazu w jednej z angielskich telewizji odbędzie się już w lutym.

 • Zagra Jacqueline Kennedy

  Jeanne Tripplehorn, znana z ról w filmach "Nagi instynkt" i "Przypadkowa dziewczyna", dołączyła do obsady "Grey Gardens". Aktorka zagra słynną żonę prezydenta Johna Fitzgerlada Kennedy'ego, Jacqueline.

 • Pokażą najlepszy film telewizyjny

  HBO Polska wyemituje w tym miesiącu nagrodzony dwoma tegorocznymi Złotymi Globami, film własnej produkcji: "Szare ogrody" ("Grey Gardens") z Drew Barrymore i Jessicą Lange w rolach głównych.

 • Aniston w więzieniu

  Jennifer Aniston zagra więźniarkę, która w latach 40. XX wieku razem z koleżankami stworzyła zespół country. Film "Goree Girls" wyreżyseruje Michael Sucsy.