• Informacje na temat:

  michael barrymore prezenter

Artykuły na temat: michael barrymore prezenter
 • Whitney Houston leczy się

  Liczne ostatnio doniesienia o kiepskim stanie zdrowia Whitney Houston potwierdzają się. Rzecznik wytwórni Arista, dla której nagrywa popularna wokalistka, poinformował właśnie, iż wykonawczyni przeboju "I Will Always Love You" przebywa obecnie w klinice Meadows, w Teksasie, gdzie trafiła z objawami "załamania nerwowego".

 • Złote Maliny: Najgorsze filmy 2001 roku

  Ogłoszono nominacje do Złotych Malin, nagród dla najgorszych filmów i aktorów 2001 roku. Najwięcej, aż osiem, otrzymała ich komedia "Luźny gość" Toma Greena, znanego prezentera MTV. Na początku stycznia informowaliśmy , że pojawiły się pierwsze typy do Złotych Malin ułożone przez dziennikarzy witryny filmowej Geocities.com. Część z nich została potwierdzona.

 • O co chodzi z tą Susan?

  Filmik z finałowym występem Susan Boyle w brytyjskim "Mam talent" obejrzało już blisko 40 milionów internautów. A minął ledwie tydzień. Na czym polega fenomen 48-letniej Szkotki?

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  O godzinie 17.00 czasu lokalnego w Los Angeles rozpoczęła się 77. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przed Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles tłum fanów wita gwiazdy przybywające na uroczystość. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!