• Informacje na temat:

  michael bay wiek

Artykuły na temat: michael bay wiek
 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Złote Maliny 2015 przyznane: Znamy najgorszy film roku

  Nieznana z polskich ekranów komedia "Saving Christmas" okazała się niekwestionowanym triumfatorem gali wręczenia Złotych Malin dla najgorszych produkcji roku. Obraz z Kirkiem Cameronem otrzymał aż 4 statuetki.

 • Michael Bay: Koniec z "Transformers"

  Michael Bay ujawnił, że nie będzie już reżyserem piątej części filmu "Transformers". W wywiadzie dla USA Today twórca zdradził swoje najbliższe plany.

 • "Transformers: Wiek zagłady" : Orgia robotów

  Niespodzianka! Kolejna część "Transformersów", reżyserowanej przez Michaela Baya serii o robotach z kosmosu, ma wszystkie wady swoich poprzedniczek: to ekstremalnie głupia i siermiężna namiastka filmu, hamburger, który gwarantuje widzom tylko niestrawności i gąbczenie mózgu. Obejrzenie "Wieku zagłady" będzie stratą czasu. Wydanie pieniędzy na bilet będzie grzechem śmiertelnym.

 • Nicola Peltz: Bliskie spotkania z robotami

  W filmie "Transformers: Wiek zagłady" Nicola Peltz wychodzi cało z eksplozji, ucieka przed Decepticonami, wrzeszczy w niebogłosy, romansuje z seksownym Jackiem Reynorem i... mówi "tato" do Marka Wahlberga!