• Informacje na temat:

  michael been

Artykuły na temat: michael been
 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Tragedie na festiwalu

  Dwóch muzyków zmarło podczas słynnego festiwalu Pukkelpop w Belgii.

 • W niedzielę wieczorem, 20 maja, podczas uroczystej ceremonii zakończenia 54. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes poznaliśmy laureatów jednego z najważniejszych festiwali filmowych na świecie. Złotą Palmę zdobył włoski reżyser Nanni Moretti za film "Pokój syna". Aż trzema wyróżnieniami główne jury uhonorowało kontrowersyjny obraz "Pianistka" Michaela Haneke'a. Film zdobył Grand Prix oraz

 • "Wideoklip to martwe medium"

  W 1980 roku Michael Stipe, Peter Buck, Mike Mills i Bill Berry założyli w Athens, małym amerykańskim miasteczku stanu Georgia, zespół R.E.M. Od wielu lat jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych na świecie grup. Jej utwory "Losing My Religion", "Everybody Hurts" czy też "Man On The Moon", to już właściwie klasyka współczesnego rocka. W połowie kwietnia 2001 r. do sklepów trafił

 • Kilkaset małych karteczek

  Per Gessle to założyciel słynnego, szwedzkiego zespołu Roxette, w którym śpiewał obok Marie Fredriksson. Grupa sprzedała ponad 45 milionów płyt i wypromowała takie przeboje jak: "Listen To Your Heart", "It Must Have Been Love" czy "Joyride".

 • Członkowie amerykańskiej grupy R.E.M. ustanowili rekord w szybkości nagrania teledysku. Zdjęcia do wideoklipu towarzyszącego piosence "Imitation Of Life", zapowiadającej kolejny album zespołu - "Reveal" - trwały zaledwie 20 sekund. Wszystko to dzięki reżyserowi Garthowi Jenningsowi, który miał dość oryginalny pomysł jak teledysk ma wyglądać.

 • Ściągnij remiksy utworów R.E.M.

  Członkowie amerykańskiej formacji R.E.M. Postanowili przygotować dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę. Na swojej oficjalnej stronie umieścili remiksy kompozycji pochodzących z ich ostatniego albumu "Reveal".

 • Przyjaciel reżyseruje

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , po zakończeniu emisji popularnej serii postanowił spróbować sił jako reżyser filmu fabularnego. Aktor zadebiutuje w nowej roli realizując niezależny projekt - romantyczną komedię "Run, Fat Boy, Run".

 • Zbyt gorący pocałunek

  Przedstawiciele wytwórni Dreamworks, producenta filmu "American Beauty", postanowili, że pocałunek pomiędzy Kevinem Spacey'em i Meną Suvari jest "zbyt pikantny" i odmówili udzielenia telewizji MTV zezwolenia na wykorzystanie tego właśnie fragmentu filmu podczas uroczystości rozdania filmowych nagród tej stacji, znanych jako MTV Movie Awards.

 • Ogłoszono nominacje do filmowych nagród MTV

  W Los Angeles ogłoszono nominacje do nagród filmowych MTV. Listę kandydatów całkowicie zdominowały dwie produkcje: "Matrix" i "Austin Powers - szpieg, który nie umiera nigdy", które mają szansę na zdobycie nagród aż w sześciu kategoriach. "Szkoła uwodzenia" kandyduje do 5 nagród, "American Pie" i "Szósty zmysł" otrzymały po 4 nominacje.

Wideo na temat: michael been
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.