• Informacje na temat:

  michael bolton piosenkarz

Artykuły na temat: michael bolton piosenkarz
 • Znalazła miłość u boku milionera

  Znana z serial u "Gotowe na wszystko" Nicollette Sheridan po rozstaniu z piosenkarzem Michaelem Boltonem podobno znalazła miłość u boku bogatego finansisty.

 • Michael Bolton, znany amerykański wokalista, będzie musiał zapłacić 5.4 miliona dolarów odszkodowania za naruszenie praw autorskich. Piosenkarz przegrał bowiem rozprawę, podczas której odwoływał się od wydanego wcześniej, niekorzystnego dla siebie wyroku.

 • Nicollette Sheridan nie kryje się z uczuciem do młodego kochanka!

  Aktorka, której największą sławę przyniosła rola w serialu "Gotowe na wszystko", ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i kilka dłuższych lub krótszych związków, m.in. z piosenkarzem Michaelem Boltonem. Ze swoim ostatnim mężem, Aaronem Phypersem, rozwiodła się w 2018 roku po trzech latach małżeństwa. Co ciekawe, wtedy również zaczęła być widywana ze sporo młodszym od siebie kochankiem. Choć...

 • Obiekt westchnień milionów?

  30 października w warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi amerykański wokalista Michael Bolton, pamiętany z przebojów "When A Man Loves A Woman" czy "How Am I Supposed To Live Without You".

 • Zapomniałem języka w gębie

  Śpiewający już od 45 lat Krzysztof Krawczyk został uhonorowany swoją gwiazdą w Alei Gwiazd RMF FM w Krakowie obok Celine Dion i Budki Suflera. Godzinę po uroczystości jej odsłonięcia Katarzyna Malenda i Michał Michalak porozmawiali z piosenkarzem nie tylko o tym wyróżnieniu. Z wyjątkowo barwnego wywiadu dowiecie się, co Krzysztof Krawczyk powie Edycie Bartosiewicz, czego uczy go Muniek Staszczyk...

 • Zaskakujący Festiwal Piosenki Rosyjskiej

  Amerykański wokalista Michael Bolton, piosenkarz Arash z Iranu i Julio Iglesias junior z Hiszpanii będą 16 lipca gwiazdami Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Bilety na festiwal zostały już sprzedane.

 • Wielcy fani scrabble

  Atorka Jessica Biel wyznała, że ona i jej partner piosenkarz Justin Timberlake, że są wielkimi miłośnikami gry słownej "Scrabble".

 • Szuka miejsca na ślub

  Aktorka Nicolette Sheridan, znana z serial u "Gotowe na wszystko", wyjawiła, że poślubi swojego partnera, piosenkarza Michaela Boltona, jak tylko znajdzie właściwe miejsce na ślub.

 • Nicolette Sheridan znalazła miłość

  Znana z serial u "Gotowe na wszystko" Nicolette Sheridan, po rozstaniu z piosenkarzem Michaelem Boltonem, podobno znalazła miłość u boku bogatego finansisty.

 • McDowell i Stone: Matki chrzestne

  Andie MacDowell została matką chrzestną nowego luksusowego statku, który pływać będzie po rzece Douro, w północno-wschodniej Portugalii. W uroczystości w Porto udział wzięli również Sharon Stone oraz Michael Bolton.

Wideo na temat: michael bolton piosenkarz
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.