• Informacje na temat:

  michael brandon

Artykuły na temat: michael brandon
 • Brandon Howard synem Michaela Jacksona!

  Po 30 latach odnalazł się syn Michaela Jacksona. Tak wynika z porównania badań genetycznych, które zamieścił portal FilmOn.com!

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Syn Michaela Jacksona nie zapłacił za warszawski hotel! "Międzynarodowy skandal"

  Brandon Howard (37 l.), nieślubny syn Michaela Jacksona, zalega jednemu z polskich hoteli 15 tys. złotych. Właśnie pojawił się komentarz jego przedstawicieli. "To międzynarodowy skandal" - pisze tabloid.

 • "Jestem synem Michaela Jacksona i udowodnię to"!

  31-letni Brandon Howard zapowiedział, że ujawni testy DNA świadczące o tym, że jego ojcem jest zmarły w 2009 roku Michael Jackson.

 • "Melrose Place": Wszystkie sekrety zostaną ujawnione!

  Bruce jako Grant Show (Jake) i Frank Bailey jako Andrew Shue (Billy).  W rolę Heather Locklear (Amanda) wciela się Ciara Hanna. Joseph Coleman to z kolei Doug Savant (Matt), Brandon Barash to Thomas Calabro (Michael) a Ali Cobrin - Daphne Zuniga (Jo). W obsadzie znalazła się jeszcze mi.in. Rebecca Dalton, która wystąpi w roli Courtney Thorne-Smith (Allison), Karissa Tyner - Vanessa A. Williams...

 • Domniemany syn Michaela Jacksona: "Prawdopodobieństwo 99,9 proc."

  W internecie zaprezentowano wyniki testów DNA 31-letniego Brandona Howarda. Prawdopodobieństwo, że jego ojcem był Michael Jackson określono na 99,9 proc.

 • "Nieustraszony": Technika w służbie prawa

  Pomysł na powołanie do życia Fundacji Prawa i Rządu (FLAG - Foundation for Law and Government), jej najlepszego agenta Michaela Knighta i supersamochodu powstał w głowie Glena A. Larsona. Ten(...) - samotnego bohatera dbającego o sprawiedliwość i porządek. Ale w przeciwieństwie do Thomasa Sullivana Magnum IV, Michael Knight nie jest wesołym obibokiem, któremu pomaganie ludziom przydarza się...

 • Jackson nie miał problemów

  Do sieci przedostała się kopia umowy podpisana przez Michaela Jacksona na serię jego koncertów pod szyldem "This Is It", do których przygotowywał się tuż przed nagłą śmiercią pod koniec czerwca.

 • "Słoneczny patrol": Jak to się zaczęło?

  Na pomysł serialu wpadł Greg Bonnan, który mając 17 lat, został ratownikiem. W pracy poznał Michaela Newmana. Razem doszli do wniosku, że ich życie zawodowe to idealny scenariusz telewizyjny(...) gwiazdą, w Europie święcił triumfy jako muzyk. - Mitch był jak Michael z "Nieustraszonego" w kąpielówkach. - Twórcom powiedziałem: nie zagram w tym, a swojej managerce... poleciłem: "Załatw mi tę...

 • Pokolenie 30-latków: Pomnik w budowie

  Debiutowali na przełomie wieków. Dziś mają po 30-kilka lat. Pokolenie wyjątkowe, bo zawieszone między erą analogową a cyfrową. Jak zapamięta ich historia?