• Informacje na temat:

  michael brandon aktor

Artykuły na temat: michael brandon aktor
 • Nominacje do Emmy 2018: "Obsesja Eve" i triumf Sandry Oh

  Co roku nominacje do nagrody Emmy wzbudzają wśród fanów seriali spore kontrowersje. Wiadomo, że każdy widz chciałby zobaczyć swoich ulubionych aktorów odbierających najważniejszą wśród amerykańskich wyróżnień nagrodę, to nie sposób nie zauważyć, że w tym roku Akademia Telewizyjna pominęła sporo osób i seriali, które na nominację z pewnością zasługiwały.

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

  Zamykamy listę najbardziej popularnych aktorów „Słonecznego patrolu”. Jak czas pokazał, zdecydowana większość z nich była gwiazdami jednej roli. Mieli wszystko – urodę, dobry start, sympatię publiczności. Niestety, zabrakło szczęścia lub... dobrych decyzji.

 • "Superman": Kolejni aktorzy

  James Marsden ( "X-MEN" ) i Hugh Laurie ( "Maybe Baby" ) wystąpią w nowym filmie o przygodach Supermana. Aktorzy spotkają się na planie z Brandonem Routhem, który zagra tytułowego bohatera, Kevinem Spacey'em - ekranowym Lexem Luthorem i Kate Bosworth, wcielającą się w postać Lois Lane.

 • "Nieustraszony": Technika w służbie prawa

  ...pomysł, by to właśnie David Hasselhoff stał się Nieustraszonym, wpadł jeden z producentów NBC, Brandon Tartikoff. Uznał, że aktor jest nie tylko dobrze zbudowany, ale także ma inteligentne spojrzenie(...) był to debiut aktorski. O ile jednak rola pięknej pani mechanik nie była dla niej początkiem oszałamiającej filmowej kariery, o tyle David Hasselhoff może śmiało twierdzić, że dzięki Michaelowi...

 • Nowi aktorzy w "Catwoman"

  Alex Borstein ( "Bad Boy" , "Showtime" ) i Michael Massee ("Kruk", "Amistad" , "Gra" ) dołączyli do obsady widowiska "Catwoman" . Zdjęcia do filmu, opowiadające o przygodach bohaterki rysunkowych opowieści wydawnictwa DC Comics, już trwają. Tytułową postać gra zdobywczyni Oscara Halle Berry ( "Śmierć nadejdzie jutro" , "X-MEN 2" ).

 • Emmy 2018: Kto zdobył telewizyjne Oskary?

  W poniedziałek, 17 września, Amerykańska Akademia Telewizyjna przyznała nagrody Emmy. Jakie seriale i jacy aktorzy zostali wyróżnieni telewizyjnym Oscarem? Sprawdźcie.

 • Oficjalny Superman

  Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia, że Supermana w piątej kinowej opowieści o "człowieku ze stali" zagra Brandon James Routh. Reżyser obrazu "Superman Returns", Bryan Singer ( "X-MEN 2" ), wyrusza w przyszłym miesiącu do Australii i rozpoczyna realizację jednego z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat.

 • "Słoneczny patrol": Jak to się zaczęło?

  Na pomysł serialu wpadł Greg Bonnan, który mając 17 lat, został ratownikiem. W pracy poznał Michaela Newmana. Razem doszli do wniosku, że ich życie zawodowe to idealny scenariusz telewizyjny(...) gwiazdą, w Europie święcił triumfy jako muzyk. - Mitch był jak Michael z "Nieustraszonego" w kąpielówkach. - Twórcom powiedziałem: nie zagram w tym, a swojej managerce... poleciłem: "Załatw mi tę...

 • Powroty Supermana

  Kevin Spacey, ( "American Beauty" ) podczas niedawnego występu w popularnym na Wyspach Brytyjskich talk show "Parkinson", opowiadał o swej najnowszej produkcji, "Superman: Powrót". W filmie aktor wciela się w rolę Lexa Luthora.