• Informacje na temat:

  michael buble miłość

Artykuły na temat: michael buble miłość
 • "Pierwsza miłość": Katarzyna Ankudowicz zadebiutowała na scenie Festiwalu Dobrego Humoru

  ...największe gwiazdy sceny komediowej m.in.: Cezary Pazura, Kasia Ankudowicz, Olaf Lubaszenko, zaś Agnieszka Włodarczyk zaśpiewała kilka piosenek m.in. z repertuaru Michaela Jacksona. Organizatorem...

 • Joanna Jabłczyńska i niespełniona miłość

  Jarek Wist to młody wokalista pochodzący z Inowrocławia, którego odkryła Elżbieta Skrętkowska w programie "Szansa na sukces". Zaśpiewał w nim piosenkę "Małe szczęścia", a potem "Jestem z Tobą" z repertuaru Roberta Jansona i Varius Manx. Teraz niektórzy porównują go do Michaela Buble i Jamie Culluma, czyli twórców mieszanki swingu i popu. Jarek zadebiutował przeróbką przeboju "Fresh" Kool & The

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • "Mów mi lekkomyślny"

  1 maja ukaże się trzecia płyta kanadyjskiego wokalisty Michaela Buble'a. Przystojniak rodem z Vancouver to jedno z gorących nazwisk na scenie jazzującego popu.

 • Popularny Niemen

  Zgodnie z przewidywaniami, najpopularniejszy album w Polsce w minionym tygodniu sygnowany jest nazwiskiem Czesława Niemena. "Złota kolekcja" nagrań wybitnego wokalisty znajduje się na liście OLiS już od 17 tygodni, jednak dopiero po jego śmierci stała się prawdziwym bestsellerem.

 • Pokonał Jabłczyńską!

  Wszystko jest już jasne. Trzecią edycję programu "jak Oni śpiewają" i Brylantowy Mikrofon wygrał Krzysztof Respondek, który w ostatecznym starciu pokonał Joannę Jabłczyńską.

 • Joanna Jabłczyńska na planie teledysku

  Informowaliśmy już o tym, że przeróbką przeboju "Fresh" z repertuaru grupy Kool & The Gang zadebiutował Jarek Wist, młody wokalista znany m.in. z "Szansy na sukces". W teledysku do tego nagrania, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, razem z nim występuje popularna aktorka Joanna Jabłczyńska (m.in. serial "Na Wspólnej", popularny program "Taniec z gwiazdami").

 • Blunt i Krasinski zostaną rodzicami

  Emily Blunt, znana widzom na całym świecie z udziału w komedii "Diabeł ubiera się u Prady", oraz jej mąż, amerykański aktor o polskich korzeniach, John Krasinski zostaną rodzicami. Para od trzech lat starała się o dziecko.

 • Blunt i Krasinski zostali rodzicami

  Angielska aktorka Emily Blunt, znana z komedii "Diabeł ubiera się u Prady", w niedzielę, 16 lutego, urodziła córeczkę. Radosną nowiną podzielił się ze światem ojciec maleństwa - amerykański gwiazdor o polskich korzeniach John Krasinski.

 • Uczestnicy o "jak Oni śpiewają"

  Po ponad sześciu tygodniach przygotowań ruszy długo wyczekiwana II edycja muzycznego show "jak Oni śpiewają". Już na początku grudnia dowiemy się kto zyska uznanie widzów i zdobędzie brylantowy mikrofon. A jak przed debiutem czują się uczestnicy?

Wideo na temat: michael buble miłość
 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...