• Informacje na temat:

  michael buble miłość

Artykuły na temat: michael buble miłość
 • "Pierwsza miłość": Katarzyna Ankudowicz zadebiutowała na scenie Festiwalu Dobrego Humoru

  ...największe gwiazdy sceny komediowej m.in.: Cezary Pazura, Kasia Ankudowicz, Olaf Lubaszenko, zaś Agnieszka Włodarczyk zaśpiewała kilka piosenek m.in. z repertuaru Michaela Jacksona. Organizatorem...

 • Joanna Jabłczyńska i niespełniona miłość

  Jarek Wist to młody wokalista pochodzący z Inowrocławia, którego odkryła Elżbieta Skrętkowska w programie "Szansa na sukces". Zaśpiewał w nim piosenkę "Małe szczęścia", a potem "Jestem z Tobą" z repertuaru Roberta Jansona i Varius Manx. Teraz niektórzy porównują go do Michaela Buble i Jamie Culluma, czyli twórców mieszanki swingu i popu. Jarek zadebiutował przeróbką przeboju "Fresh" Kool & The

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • "Mów mi lekkomyślny"

  1 maja ukaże się trzecia płyta kanadyjskiego wokalisty Michaela Buble'a. Przystojniak rodem z Vancouver to jedno z gorących nazwisk na scenie jazzującego popu.

 • Popularny Niemen

  Zgodnie z przewidywaniami, najpopularniejszy album w Polsce w minionym tygodniu sygnowany jest nazwiskiem Czesława Niemena. "Złota kolekcja" nagrań wybitnego wokalisty znajduje się na liście OLiS już od 17 tygodni, jednak dopiero po jego śmierci stała się prawdziwym bestsellerem.

 • Pokonał Jabłczyńską!

  Wszystko jest już jasne. Trzecią edycję programu "jak Oni śpiewają" i Brylantowy Mikrofon wygrał Krzysztof Respondek, który w ostatecznym starciu pokonał Joannę Jabłczyńską.

 • Joanna Jabłczyńska na planie teledysku

  Informowaliśmy już o tym, że przeróbką przeboju "Fresh" z repertuaru grupy Kool & The Gang zadebiutował Jarek Wist, młody wokalista znany m.in. z "Szansy na sukces". W teledysku do tego nagrania, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, razem z nim występuje popularna aktorka Joanna Jabłczyńska (m.in. serial "Na Wspólnej", popularny program "Taniec z gwiazdami").

 • Blunt i Krasinski zostaną rodzicami

  Emily Blunt, znana widzom na całym świecie z udziału w komedii "Diabeł ubiera się u Prady", oraz jej mąż, amerykański aktor o polskich korzeniach, John Krasinski zostaną rodzicami. Para od trzech lat starała się o dziecko.

 • Blunt i Krasinski zostali rodzicami

  Angielska aktorka Emily Blunt, znana z komedii "Diabeł ubiera się u Prady", w niedzielę, 16 lutego, urodziła córeczkę. Radosną nowiną podzielił się ze światem ojciec maleństwa - amerykański gwiazdor o polskich korzeniach John Krasinski.

 • Uczestnicy o "jak Oni śpiewają"

  Po ponad sześciu tygodniach przygotowań ruszy długo wyczekiwana II edycja muzycznego show "jak Oni śpiewają". Już na początku grudnia dowiemy się kto zyska uznanie widzów i zdobędzie brylantowy mikrofon. A jak przed debiutem czują się uczestnicy?