• Informacje na temat:

  michael buble plotki

Artykuły na temat: michael buble plotki
 • "Maria z przedmieścia": Thalía pamięta o korzeniach

  ..., bossa novę czy salsę. Dwa lata temu współpracowała z Robbiem Williamsem i Michaelem Buble. W listopadzie 2014 r. wydała najnowszy krążek "Amore Mío", który okazał się sukcesem i szybko zyskał status złotej płyty w Meksyku. Krążą plotki, że artystka planuje wyruszyć w trasę koncertową z okazji 25-lecia rozpoczęcia swojej kariery muzycznej.  Pod znakiem zapytania Mimo że Thalía konsekwentnie odmawia...

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Blunt i Krasinski zostaną rodzicami

  Emily Blunt, znana widzom na całym świecie z udziału w komedii "Diabeł ubiera się u Prady", oraz jej mąż, amerykański aktor o polskich korzeniach, John Krasinski zostaną rodzicami. Para od trzech lat starała się o dziecko.

 • Blunt i Krasinski zostali rodzicami

  Angielska aktorka Emily Blunt, znana z komedii "Diabeł ubiera się u Prady", w niedzielę, 16 lutego, urodziła córeczkę. Radosną nowiną podzielił się ze światem ojciec maleństwa - amerykański gwiazdor o polskich korzeniach John Krasinski.