• Informacje na temat:

  michael buble w polsce

Artykuły na temat: michael buble w polsce
 • Cichopek informuje: Wróciłam z Madrytu

  Kasia Cichopek postanowiła pochwalić się w jednym z tabloidów swoimi zagranicznymi wojażami. Jak mówi, wczoraj wróciła z Madrytu, dokąd poleciała specjalnie na koncert Michaela Buble.

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

 • Recenzja Barbra Streisand "Partners": Najlepszy kotlet w mieście

  Kolejna płyta z oldiesami. Kolejna sława idzie w duety. Ciężki to chleb, bo temat wyeksploatowany. Czy Streisand sobie poradziła?

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Michael Buble w listopadzie wystąpi w Polsce!

  Kanadyjski wokalista Michael Buble swój jedyny polski koncert w ramach trasy promującej album "To Be Loved" zagra 4 listopada w nowo otwartej, nowoczesnej hali Kraków Arena.

 • Swing i pop prosto z Polski!

  Na świecie Michael Buble i Jamie Cullum to pierwszoplanowe gwiazdy. Czy prezentujący swingowo-popowy muzyczny koktajl Jarek Wist ma szansę zdobyć popularność w Polsce? Dowiedz się oglądając "E-Misję" w INTERIA.TV dziś o godzinie 14.

 • Kiljański nadal najlepszy

  Album "In The Room" Krzysztofa Kiljańskiego po drugi raz z rzędu znalazł się na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt w Polsce. W pierwszej piątce listy OLiS w zasadzie nic się nie zmieniło, a pojawił się w niej jedynie kanadyjski wokalista Michael Buble, ze swoją nową produkcją "It's Time". Płyta odnotowała awans z 36. miejsca na 3., największy skok na liście.

 • Slash w listopadzie z jedynym koncertem w Polsce

  Jeden z najsłynniejszych gitarzystów rockowych Slash, który zyskał sławę jako członek zespołu Guns N'Roses, zagra 20 listopada w Kraków Arenie. Będzie to jedyny koncert artysty w Polsce w ramach trasy promującej jego najnowszy album "World On Fire".

 • Polska lista: Smooth jazz przed Kamilem Bednarkiem

  Składanka "Smooth Jazz Cafe 13" to najlepiej sprzedająca się płyta w Polsce.

 • Ennio Morricone wystąpi w Kraków Arenie

  Światowej sławy kompozytor Ennio Morricone w lutym 2015 roku wystąpi w Kraków Arenie z jedynym w Polsce koncertem w ramach trasy koncertowej "My Life in Music - World Tour" - poinformowała w czwartek Małgorzata Przedrzymirska z Agencji Rozwoju Miasta.