• Informacje na temat:

  michael c.hall

Artykuły na temat: michael c.hall
 • 10 najlepszych seriali roku!

  ..."Trójkowym", był czymś wyjątkowym w historii amerykańskich seriali. Michael C.Hall i John Lithgow pokazali wielką aktorską klasę, a ich ekranowe starcia wzbudzały tyleż fascynacji co przerażenia(...) postępowanie bohaterów, brak kreatywności twórców. Dobrze, że jest chociaż Michael Emerson, jak zawsze znakomity w roli Bena. Z wielką pompą promowany jest kolejny - i ostatni już - sezon serialu, którego...

 • 10 najlepszych seriali roku!

  Koniec roku to tradycyjny czas podsumowań. W zwiazku z tym tworzone są różnego rodzaju zestawienia oraz bilanse, wyliczane są średnie dodatnie i ujemne. W 2009 roku bardzo dużo działo się w kinie, ale jeszcze więcej w telewizji. Pojawiło się kilka nowych interesujących seriali, powstały też nowe sezony, tych już dobrze nam znanych. Oto dziesięć - moim zdaniem najlepszych - w mijającym roku.

 • Seriale! Grać czy nie grać?

  Amerykańskie seriale osiągnęły w ostatnim czasie taki poziom, że wiele osób ceni je obecnie bardziej niż hollywoodzkie filmy. Podobnie jest z aktorami, którzy coraz chętniej przyjmują propozycje od AMC, HBO, Showtime czy ABC. Czasem udział w "tasiemcu" jest dla nich jedyną szansą na zrobienie kariery, innym razem wiąże się jednak z zaszufladkowaniem.

Zdjęcia na temat: michael c.hall