• Informacje na temat:

  michael c. hall aktor

Artykuły na temat: michael c. hall aktor
 • "The Crown": Wiemy, kto wcieli się w Johna F. Kennedy'ego

  Gwiazda serialu "Dexter" w nowym wcieleniu. Michael C. Hall wcieli się w postać Johna F. Kennedy'ego w 2. sezonie "The Crown".

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • "Dexter": Pokonał śmierć

  Rolą sympatycznego mordercy przeszedł do historii telewizji. – Zdaję sobie sprawę, że „Dexter” pojawi się w pierwszym zdaniu mojej biografii – żartuje Michael C. Hall.

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • Najważniejsze jest zaskoczenie

  Gwiazdor serialu "Dexter", Michael C. Hall, udzielił ostatnio wywiadu tygodnikowi "Tele Tydzień". Jakie zdradził sekrety? Przeczytajcie!

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

 • Rozliczenie z "Dexterem"

  To definitywny koniec przygód najsympatyczniejszego seryjnego mordercy w historii telewizji. Na finał "Dextera" czekały miliony widzów. Wielu z goryczą mówi o rozczarowaniu. Czy ocenę złagodzi obrona serialu przez Jennifer Carpenter i Michaela C. Halla?

 • Michael C. Hall: Dexter zagra Daredevila?

  Czy Michael C. Hall, tytułowy bohater głośnego serialu "Dexter", zagra w planowanej przez Netflix serii opartej na przygodach Daredevila? Aktor niestety zdementował te rewelacje.

 • Kultowy aktor dołączył do obsady

  Stacja Showtime sączy informacje dotyczące obsady nowej serii "Dextera" z zadziwiającą regularnością. W przeciągu ostatnich dwóch tygodni dowiedzieliśmy się, że obok Michaela C. Halla w nowych(...) aktorskiej serialu jest Peter Weller . Znamy go z takich filmów jak "RoboCop", "Nagi Lunch", czy ekranizacji opowiadania Philipa K. Dicka "Screamers" . Weller wcieli się w postać policjanta z Miami...

 • Michael C. Hall: Jest życie po "Dexterze"

  Michael C. Hall to nie tylko serialowy Dexter. Aktor ma na swym koncie także udział w popularnej telewizyjnej produkcji "Sześć stóp pod ziemią". Niedawno zagrał w filmie kinowym "Cold in July" i to u boku takich hollywoodzkich gwiazd, jak Don Johnson i Sam Shepard.

Zdjęcia na temat: michael c. hall aktor