• Informacje na temat:

  michael c. hall ślub

Artykuły na temat: michael c. hall ślub
 • "Dexter": Pokonał śmierć

  Rolą sympatycznego mordercy przeszedł do historii telewizji. – Zdaję sobie sprawę, że „Dexter” pojawi się w pierwszym zdaniu mojej biografii – żartuje Michael C. Hall.

 • Rozwodzi się po dwóch latach małżeństwa

  Michael C. Hall , gwiazdor kultowego serialu "Dexter", i jego koleżanka z planu, Jennifer Carpenter , po zaledwie dwóch latach małżeństwa postanowili się rozstać.

 • Przyjaciel na śmierć i życie

  Kto? Oczywiście - Dexter Morgan (Michael C. Hall). O tym, co robi, nie wie ani jego siostra (Jennifer Carpenter), ani ukochana Rita (Julie Benz). W 3. sezonie pozbawiony uczuć wyższych specjalista od badania śladów zbrodni ułoży sobie życie (Rita zajdzie w ciążę, zaplanują ślub!). Znajdzie też... pierwszego i jedynego w całym swoim życiu przyjaciela. Niestety, przyjaciel ów - prokurator...

 • Nowy numer "Świata Seriali"

  ..."Prosto w serce": Czy drogi Artura i Moniki już na zawsze się rozejdą? "Na Wspólnej": Dramat rodziny Ziębów - Włodek wyprowadza się z domu! "Przepis na życie": Klemens idzie w odstawkę. Kto teraz usidli Polę? Świat Forresterów: Czy kolejny ślub Ridge'a i Taylor dojdzie do skutku? Fan TV: Piękne, czarujące i... zapsute - przedstawiamy bohaterki "Słodkich kłamstewek". Wywiad: Michael C. Hall...

 • "Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

  ...telewizyjnych i reality shows. W latach 1997-1998 spotykał się z koleżanką po fachu Brooke Langton. W 2004 r. poślubił Susan Brubaker. 6 października 2011 r. na świat przyszła córka pary - Brit(...) r. wdała się w romans z koszykarzem Dennisem Rodmanem. W listopadzie 1998 r. (kilka miesięcy po śmierci siostry i matki Electry) wzięli ślub. W kwietniu 1999 r. rozwiedli się. 22 listopada 2003

 • Halle Berry zagra mimo ciąży

  Ciąża Halle Berry nie przeszkodzi aktorce w występie w kolejnej części serii "X-Men". Gwiazda przyznała, że jej postać będzie musiała zostać poddana lekkiej modyfikacji, ale zapewniła, że odegra integralną rolę w filmie Bryana Singera.

 • Czy oni się rozstaną?

  Ratujmy zakochane pary! Jeśli wierzyć najnowszym pogłoskom, tej wiosny dojdzie do prawdziwej epidemii rozstań wśród gwiazd. Tylko... czy to na pewno prawda?

 • Nie tylko "Dexter"

  Już od 5 maja widzowie kanału 13th Street Universal będą śledzić czwartą serię "Dextera" . W majowej ramówce stacji nie zabraknie także kontynuacji innych serialowych hitów, takich jak "Żona idealna" , "Dowody zbrodni" , "Kryminalne zagadki Miami" oraz "Prawo i porządek" .

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Oscary 2013: Relacja

  "Operacja Argo" za najlepszy film, Ang Lee za reżyserię oraz aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

Wideo na temat: michael c. hall ślub
 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.