• Informacje na temat:

  michael chiklis reżyser

Artykuły na temat: michael chiklis reżyser
 • Sequel "Fantastycznej czwórki"

  Prawie cała ekipa filmu "Fantastyczna czwórka" weźmie udział w realizacji drugiej części serii. Reżyser Tim Story oraz scenarzysta Mark Frost potwierdzili swój udział przy pracach nad "Fantastyczną czwórką 2". Gwiazdy pierwszej częsci: Ioan Gruffudd, Chris Evans, Jessica Alba i Michael Chiklis także wystąpią w sequelu tegorocznego hitu.

 • "Fantastyczna czwórka" w komplecie

  Jessica Alba ( "Honey" ) dołączyła do obsady filmu "Fantastyczna czwórka". Tym samym grupa bohaterów jest już w komplecie. Jessica Alba wcieli się w filmowej adaptacji słynnej komiksowej historii w Sue Richards/Niewidzialną Kobietę. Męską część grupy stanowią: Michael Chiklis ( serial "The Shield"), który zagra Bena Grimma/Giganta, Ioan Gruffudd ( "Król Artur" ), który wcieli się w Reeda

 • David Mamet o korupcji

  David Mamet, znany hollywoodzki scenarzysta ( "Hannibal" , "Ronin" , "Fakty i akty" ), producent ( "Hoffa" ) i reżyser ("Hiszpański więzień", "Hollywood atakuje!" ), pracuje nad skryptem filmowej adaptacji powieści Mike'a Stantona "The Prince of Providence". Do głównej roli w filmie pretendują m.in. Al Pacino ( "Bezsenność" ) i Dustin Hoffman ( "Ława przysięgłych" ).

 • Złote Globy 2003: Nominacje

  "Pianista" Romana Polańskiego znalazł się na liście filmów nominowanych do Złotych Głobów - ogłoszono w czwartek, 19 grudnia, w Hollywood. Nagrody są przyznawane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Uroczyste wręczenie Złotych Globów jest zaplanowane na 19 stycznia 2003 roku. Będzie to już 60. edycja rozdania tych prestiżowych nagród.

 • Fantastyczne zamieszanie

  Coraz głośniej jest o realizacji filmowej adaptacji komiksu "Fantastyczna czwórka". W Sieci pojawia się wiele spekulacji dotyczących obsady widowiska. Jak zapowiadają realizatorzy opowieści, w przyszłym tygodniu ujawnione zostaną nazwiska aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów komiksowej historii - Mr Fantastica, Niewidzialną Kobietę, Ludzką Pochodnię i Giganta.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

 • Złote Globy: "Godziny" i "Chicago"

  Podczas 60. edycji wręczenia Złotych Globów, nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood (Hollywood Foreign Press Assocation) triumfatorami okazały się obrazy "Godziny" - tytuł uhonorowany w kategorii "Najlepszy film - dramat" oraz "Chicago" - obraz nagrodzony w kategorii "Najlepszy film - komedia/musical ". Nagrody rozdano w niedzielę, 19 stycznia, w Los Angeles.

 • Płonący Paul Walker

  Kilkanaście dni temu w mediach pojawiły się informacje, że na fotelu reżysera ekranizacji komiksu firmy Marvel, "Fantastyczna czwórka", zasiądzie Tim Story ( "Barbershop" ). Po tych doniesieniach obserwatorzy rynku kinowego rozpoczęli spekulacje, kto ma szansę wcielić się w głównych bohaterów opowieści - Mr Fantastica, Niewidzialną Kobietę, Ludzką Pochodnię i Giganta. Podobno jednym z poważnych

 • Złote Globy 2003: Relacja

  O godzinie 2 w nocy czasu polskiego, w Los Angeles, rozpoczęła się uroczysta ceremonia wręczenia Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood (Hollywood Foreign Press Assocation). Uroczystość zakończyła się o godzinie piątej nad ranem czasu polskiego. Była to już 60. edycja rozdania wyróżnień. Oto relacja INTERIA.PL z ceremonii!

 • Jason Isaacs kontra Tim Robbins

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" ) nie jest jedynym kandydatem do roli demonicznego Doktora Dooma w ekranizacji komiksu "Fantastyczna czwórka". Jak podała jedna z witryn internetowych, szansę na zagranie tej postaci ma także Jason Isaacs, który w filmie "Harry Potter i komnata tajemnic" wystąpił jako Lucjusz Malfoy, ojciec Draco.