• Informacje na temat:

  michael douglas choroba

Artykuły na temat: michael douglas choroba
 • Michael Douglas o swoim przyrodzeniu!

  Michael Douglas (70 l.) nie traci poczucia humoru!

 • Sambor Czarnota: Pożeracz niewieścich serc

  - Wszyscy potrzebujemy miłości. To najważniejsza życiowa siła - przyznaje Sambor Czarnot, który w przeciwieństwie do swojego bohatera z "Barw szczęścia", jest bardzo szczęśliwy.

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas dali sobie kolejną szansę!

  Przez kilka lat byli w separacji. Ich związek wisiał nad przepaścią i wydawało się, że nic nie uchroni ich przed rozwodem. Ale Michael Douglas (73 l.) się nie poddał! Gwiazdor Hollywood wciąż(...) wynika, że para planuje wkrótce odnowienie przysięgi małżeńskiej. #Catherine #Zeta #Jones and #Michael #Douglas cavort in the ocean - Daily Mail https://t.co/BJqKJpX4uj " additional...

 • Michael Douglas kłamał w sprawie raka

  Michael Douglas przyznał w telewizyjnym wywiadzie, że po przejściu 2-letniej terapii szanse na powrót raka języka wynoszą tylko 5 procent. Języka, nie krtani? Okazało się, że gwiazdor okłamał fanów co do natury swej choroby.

 • Michael Douglas: Dochodzę do siebie

  Michael Douglas twierdzi, że jest w dobrej kondycji i znów zaczyna "czuć się jak kiedyś". Aktor w styczniu ogłosił, że udało mu się wygrać walkę z rakiem krtani.

 • Michael Douglas pokonał raka

  Michael Douglas wygrał wojnę z rakiem. Szczegóły na temat stoczonej przez siebie batalii zdradził we wtorek, 11 stycznia, w programie America's Today Show.

 • Michael Douglas o chorobie żony

  Michael Douglas przyznał, że jest dumny z decyzji swojej żony, Catherine Zeta-Jones . W minionym tygodniu aktorka zgłosiła się na leczenie do placówki psychiatrycznej z diagnozą psychozy maniakalno-depresyjnej.

 • Michael Douglas wraca do formy

  Michael Douglas, twierdzi, że jest w dobrej kondycji i znów zaczyna "czuć się jak kiedyś". Aktor w styczniu ogłosił, że udało mu się wygrać walkę z rakiem krtani.

 • Douglas: Dostałem raka od seksu oralnego!

  Michael Douglas od sierpnia 2010 roku do stycznia 2011 walczył z nowotworem gardła. Początkowo był przekonany, że to efekt wieloletniego picia i palenia. Jednak ostatnio odkrył zupełnie inny powód(...) żony, z którą ostatnio nie wiedzie mu się najlepiej? A może to wina jego bujnego życia erotycznego. Nieoficjalnie mówiło się, że Michael latami leczył się z seksoholizmu...

 • Michael Douglas dumny z żony

  Michael Douglas przyznał, że jest dumny z decyzji swojej żony, Catherine Zeta Jones. W minionym tygodniu aktorka zgłosiła się na leczenie do placówki psychiatrycznej z diagnozą psychozy maniakalno-depresyjnej.

Zdjęcia na temat: michael douglas choroba
Wideo na temat: michael douglas choroba
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.