• Informacje na temat:

  michael douglas i matt damon

Artykuły na temat: michael douglas i matt damon
 • Matt Damon: Michael Douglas cudownie całuje

  ...zapomnij wziąć ze sobą szminki nawilżającej!" - zwierzył się Douglas. Ostatecznie pomadka nie była potrzebna. Matt i Michael profesjonalnie odegrali namiętne pocałunki. Młodszy aktor przyznał, że(...)W dramacie opartym na biografii homoseksualnego pianisty Matt Damon (42 l.) wcielił się w postać ukochanego głównego bohatera. Aktor od początku nie ukrywał, iż jest zachwycony tym, że...

 • Michael Douglas: Jak całuje Matt Damon

  Michael Douglas wyznał, że pocałunek z Mattem Damonem w "Behind The Candelabra" Stevena Soderbergha był bardzo delikatny.

 • Matt Damon kochankiem Michaela Douglasa!

  Matt Damon nie może doczekać się już scen, w których będzie całował... Michaela Douglasa . Aktorzy wkrótce zagrają parę kochanków w nowym filmie "Liberace".

 • Matt Damon: Dużo nagości

  Matt Damon ostrzegł konserwatywną widownię przed swym najnowszym filmem - telewizyjną produkcją "Behind the Candelabra". Chodzi o sporo scen nagości.

 • Znamy listę nominowanych do Złotych Globów!

  Liberace": Michael Doouglas i Matt Damon, do których w kategorii drugoplanowej dołączył również Rob Lowe. Sprawdźcie listę nominowanych w kategoriach serialowych! Najlepszy serial dramatyczny(...) Edge" "Tajemnice Laketop" "The White Queen" "Wielki Liberace" Najlepszy aktor w mini-serialu lub filmie telewizyjnym: Matt Damon ("Wielki Liberace") Chiwetel Ejiofor ("Dancing on the Edge...

 • Michael Douglas zagra Liberace

  Zapowiada się niezwykły duet. Michael Douglas i Matt Damon zagrają parę gejów w filmie biograficznym o artyście estradowym o polskich korzeniach, Wladziu Valentino Liberace.

 • "Konflikt: Bette i Joan": "Joan była wariatką" - wywiad z Catherine Zeta-Jones

  .... - Żadne studio filmowe nie byłoby w stanie wyprodukować takiego filmu. Soderbergh, Michael (Douglas) i Matt Damon chcieli zrobić film, który przedstawiałby pogłębiony portret psychologiczny głównych...

 • Michael Douglas we łzach

  Michael Douglas zalał się łzami podczas spotkania z dziennikarzami z okazji premiery filmu "Behind the Candelabra" na festiwalu w Cannes. Gwiazdor przyznał, że rola Liberace'a, w którą wcielił się w obrazie Stevena Soderbergha, jest dla niego niezwykle istotna, ponieważ była pierwszym aktorskim wyzwaniem po wygranej walce z rakiem.

 • "Breaking Bad" zaliczył test przed Emmy

  ...". Najlepszym nowym programem okrzyknięto "Zawód: Amerykanin", a w kategorii miniserialu lub filmu uhonorowano " Behind the Candleabra" z Michaelem Douglasem i Mattem Damonem.

 • Matt Damon: Ślub po latach

  Saint Lucia, rajska wyspa na Morzu Karaibskim, sprzyja romantycznym uniesieniom. Tam w sobotę, 13 kwietnia, przysięgę małżeńską odnowili Matt Damon z Lucianą Barroso. Życzenia zakochanym złożyli osobiście m.in. Ben Affleck i Catherine Zeta-Jones.