• Informacje na temat:

  michael douglas i matt damon

Artykuły na temat: michael douglas i matt damon
 • Matt Damon: Michael Douglas cudownie całuje

  ...zapomnij wziąć ze sobą szminki nawilżającej!" - zwierzył się Douglas. Ostatecznie pomadka nie była potrzebna. Matt i Michael profesjonalnie odegrali namiętne pocałunki. Młodszy aktor przyznał, że(...)W dramacie opartym na biografii homoseksualnego pianisty Matt Damon (42 l.) wcielił się w postać ukochanego głównego bohatera. Aktor od początku nie ukrywał, iż jest zachwycony tym, że...

 • Michael Douglas: Jak całuje Matt Damon

  Michael Douglas wyznał, że pocałunek z Mattem Damonem w "Behind The Candelabra" Stevena Soderbergha był bardzo delikatny.

 • Matt Damon kochankiem Michaela Douglasa!

  Matt Damon nie może doczekać się już scen, w których będzie całował... Michaela Douglasa . Aktorzy wkrótce zagrają parę kochanków w nowym filmie "Liberace".

 • Matt Damon: Dużo nagości

  Matt Damon ostrzegł konserwatywną widownię przed swym najnowszym filmem - telewizyjną produkcją "Behind the Candelabra". Chodzi o sporo scen nagości.

 • Znamy listę nominowanych do Złotych Globów!

  Liberace": Michael Doouglas i Matt Damon, do których w kategorii drugoplanowej dołączył również Rob Lowe. Sprawdźcie listę nominowanych w kategoriach serialowych! Najlepszy serial dramatyczny(...) Edge" "Tajemnice Laketop" "The White Queen" "Wielki Liberace" Najlepszy aktor w mini-serialu lub filmie telewizyjnym: Matt Damon ("Wielki Liberace") Chiwetel Ejiofor ("Dancing on the Edge...

 • Michael Douglas zagra Liberace

  Zapowiada się niezwykły duet. Michael Douglas i Matt Damon zagrają parę gejów w filmie biograficznym o artyście estradowym o polskich korzeniach, Wladziu Valentino Liberace.

 • "Konflikt: Bette i Joan": "Joan była wariatką" - wywiad z Catherine Zeta-Jones

  .... - Żadne studio filmowe nie byłoby w stanie wyprodukować takiego filmu. Soderbergh, Michael (Douglas) i Matt Damon chcieli zrobić film, który przedstawiałby pogłębiony portret psychologiczny głównych...

 • Michael Douglas we łzach

  Michael Douglas zalał się łzami podczas spotkania z dziennikarzami z okazji premiery filmu "Behind the Candelabra" na festiwalu w Cannes. Gwiazdor przyznał, że rola Liberace'a, w którą wcielił się w obrazie Stevena Soderbergha, jest dla niego niezwykle istotna, ponieważ była pierwszym aktorskim wyzwaniem po wygranej walce z rakiem.

 • "Breaking Bad" zaliczył test przed Emmy

  ...". Najlepszym nowym programem okrzyknięto "Zawód: Amerykanin", a w kategorii miniserialu lub filmu uhonorowano " Behind the Candleabra" z Michaelem Douglasem i Mattem Damonem.

 • Matt Damon: Ślub po latach

  Saint Lucia, rajska wyspa na Morzu Karaibskim, sprzyja romantycznym uniesieniom. Tam w sobotę, 13 kwietnia, przysięgę małżeńską odnowili Matt Damon z Lucianą Barroso. Życzenia zakochanym złożyli osobiście m.in. Ben Affleck i Catherine Zeta-Jones.

Wideo na temat: michael douglas i matt damon
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.