• Informacje na temat:

  michael douglas ma 68 l

Artykuły na temat: michael douglas ma 68 l
 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas rozwodzą się?!

  Dopiero w ostatnich dniach wyszło na jaw, że małżeństwo Michaela Douglasa (68 l.) i Catherine Zeta-Jones (43 l.) od ponad pół roku jest fikcją. Choć para podtrzymywała ją przez kilka miesięcy, pojawiając się wspólnie na imprezach, od dłuższego czasu nie mieszka razem. Douglas wynajął dom od bogatego znajomego i wprowadził się tam. Stało się to, czego obawiali się ich bliscy - rozstanie po...

 • Michael Douglas: Jak całuje Matt Damon

  Michael Douglas wyznał, że pocałunek z Mattem Damonem w "Behind The Candelabra" Stevena Soderbergha był bardzo delikatny.

 • 68. urodziny Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski, czyli Arkadiusz Nowik z "Klanu" i Gustaw Majer z "Komisarza Aleksa", świętuje 68. urodziny! Aktor, choć żartuje, że ma już za sobą znaczną część swojego życia, wciąż tryska energią i czuje się... młodo!

 • Zeta-Jones i Douglas blisko rozwodu?

  Hollywoodzka para aktorska Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones po 13 latach małżeństwa mają być bliscy rozwodu - twierdzą brytyjskie tabloidy powołując się na ich przyjaciół. Oboje borykali się ostatnio z bardzo poważnymi chorobami.

 • Catherine Zeta-Jones powiększyła piersi?

  Kiedy Catherine Zeta-Jones (42 l.) pojawiła się ostatnio w towarzystwie męża Michaela Douglasa (68 l.) na Tribeca Film Festival uwadze paparazzich nie umknął fakt, iż biust aktorki bardzo się ostatnio uwydatnił. Czyżby była to zasługa chirurgicznej interwencji? Oceńcie sami!

 • Douglas wraca na Wall Street

  68-letni gwiazdor Michael Douglas ponownie wcieli się w rolę zachłannego bankiera Gordona Gekko w drugiej części przebojowego filmu "Wall Street" - ogłosiła wytwórnia 20th Century Fox.

 • Michael Douglas: To mnie podnosi na duchu

  Michaela Douglasa bardzo cieszą pozytywne recenzje filmu "Behind the Candelabra", w którym zagrał główną rolę. Praca na planie najnowszej produkcji Stevena Soderbergha pomogła aktorowi przejść trudne dla niego czasy.

 • 68. urodziny Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski świętuje 68. urodziny! Aktor, choć żartuje, że ma już za sobą znaczną część swojego życia, wciąż tryska energią i czuje się... młodo!

 • Seks oralny przyczyną raka?

  68-letni Michael Douglas powiedział w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika "Guardian", że do rozwoju raka krtani doszło u niego na skutek zakażenia wirusem brodawczaka (HPV), którym zaraził się prawdopodobnie od partnerek podczas seksu oralnego.

 • Spakował walizki i szuka domu

  Michael Douglas zrobił kolejny krok po rozstaniu z Catherine Zeta-Jones. Spakował walizki i szuka sobie nowego domu. Na razie zatrzymał się u przyjaciela, 80-letniego George'a Sorosa w Nowym Jorku.