• Informacje na temat:

  michael douglas syn więzienie

Artykuły na temat: michael douglas syn więzienie
 • Michael Douglas został dziadkiem!

  Michael Douglas (73 l.) doczekał się pierwszego wnuka!

 • Poruszający list Camerona Douglasa

  Przebywający w więzieniu syn Michaela Douglasa, Cameron, w poruszającym liście, apeluje o wsparcie dla osób, które siedząc za kratkami, są uzależnione od substancji odurzających.

 • Syn Michaela Douglasa wyszedł z więzienia!

  Cameron Douglas (37 l.) po 6 latach odzyskał wolność!

 • Syn Michaela Douglasa dotkliwie pobity

  Michael Douglas (73 l.), wielki hollywoodzki gwiazdor i mąż Catherine Zety-Jones, w wieku 73 lat został pierwszy raz dziadkiem. O wnuczkę Luę Izzę postarał się najstarszy syn aktora, Cameron. Niegdyś zakała rodu.

 • Michael Douglas w końcu może odwiedzić syna w więzieniu!

  Michael Douglas (69 l.) po dwóch latach w końcu może zobaczyć się ze swoim synem, który przebywa w więzieniu.

 • Cameron Douglas: Dla miłości wszystko

  W 2010 roku został skazany na 5 lat za posiadanie narkotyków. Karę mu wydłużono, gdy przyznał się do przemycania narkotyków do więzienia. Cameron Douglas (38 l.), pierworodny syn Michaela Douglasa, miał opuścić więzienie w przyszłym roku. Wyszedł w 2017 roku i próbuje ułożyć sobie życie.

 • Michael Douglas o rozwodzie: Byłem głupi i samolubny

  Michael Douglas (69 l.) odzyskał serce aktorki Catheriny Zety-Jones (44 l.), z którą ma dwójkę dzieci. Choć kobieta w sierpniu zeszłego roku wystąpiła o separację, on nie poddał się, walczył, dzięki czemu znowu są razem.

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas rozwodzą się?!

  Dopiero w ostatnich dniach wyszło na jaw, że małżeństwo Michaela Douglasa (68 l.) i Catherine Zeta-Jones (43 l.) od ponad pół roku jest fikcją. Choć para podtrzymywała ją przez kilka miesięcy(...) z ogromnym stresem ostatnich lat" - komentuje jeden z przyjaciół aktora. "Przyczyniły się do tego rak krtani Michaela, problemy z jego synem Cameronem, który odsiaduje długoletni wyrok więzienia za narkotyki...

 • Michael Douglas zdruzgotany

  Aktor Michael Douglas oraz jego była żona Diandra Luker nadal nie mogą się pogodzić z aresztowaniem ich syna Camerona , któremu zarzuca się posiadanie narkotyków z zamiarem ich rozprowadzania.

 • Syn Michaela Douglasa skazany na pięć lat więzienia!

  We wtorek, 20 kwietnia, zapadł wyrok w sprawie syna Michaela Douglasa, 31-letniego Camerona. Za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków mężczyzna został skazany na pięć lat więzienia.

Wideo na temat: michael douglas syn więzienie
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.