• Informacje na temat:

  michael douglas z zona

Artykuły na temat: michael douglas z zona
 • Michael Douglas został dziadkiem!

  Michael Douglas (73 l.) doczekał się pierwszego wnuka!

 • Sambor Czarnota: Pożeracz niewieścich serc

  - Wszyscy potrzebujemy miłości. To najważniejsza życiowa siła - przyznaje Sambor Czarnot, który w przeciwieństwie do swojego bohatera z "Barw szczęścia", jest bardzo szczęśliwy.

 • Syn Michaela Douglasa dotkliwie pobity

  Michael Douglas (73 l.), wielki hollywoodzki gwiazdor i mąż Catherine Zety-Jones, w wieku 73 lat został pierwszy raz dziadkiem. O wnuczkę Luę Izzę postarał się najstarszy syn aktora, Cameron. Niegdyś zakała rodu.

 • Michael Douglas walczy z byłą żoną

  Była żona Michaela Douglasa domaga się od gwiazdora połowy zarobków za występ w drugiej części filmu "Wall Street", który ma trafić do kin pod koniec września.

 • Michael Douglas: Schrzaniłem pierwszą randkę z moją żoną

  Michael Douglas (72 l.) otwarcie przyznał, że pierwsze spotkanie z Catheriną Zeta-Jones (47 l.) nie należało do najbardziej udanych…

 • Michael Douglas dumny z żony

  Michael Douglas przyznał, że jest dumny z decyzji swojej żony, Catherine Zeta Jones. W minionym tygodniu aktorka zgłosiła się na leczenie do placówki psychiatrycznej z diagnozą psychozy maniakalno-depresyjnej.

 • Zmarła Diana Douglas

  Aktorka, modelka i pierwsza żona Kirka Douglasa, Diana Douglas, zmarła w wieku 92 lat. Przegrała walkę z rakiem.

 • Michael Douglas doktorem prawa

  Michael Douglas ( "Nagi instynkt" , "Cudowni chłopcy" ) zostanie uhonorowany przez władze St.Andrews University tytułem doktora prawa. Amerykański aktor otrzyma wyróżnienie za wkład w rozwój brytyjskiego kina. Douglas (61) i jego żona Catherine Zeta-Jones regularnie odwiedzają Walię (skąd pochodzi aktorka). Można ich często zobaczyć grających w golfa w słynnym Old Course.

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas dali sobie kolejną szansę!

  Przez kilka lat byli w separacji. Ich związek wisiał nad przepaścią i wydawało się, że nic nie uchroni ich przed rozwodem. Ale Michael Douglas (73 l.) się nie poddał! Gwiazdor Hollywood wciąż(...) wynika, że para planuje wkrótce odnowienie przysięgi małżeńskiej. #Catherine #Zeta #Jones and #Michael #Douglas cavort in the ocean - Daily Mail https://t.co/BJqKJpX4uj " additional...

 • Michael Douglas: Wychodzimy na prostą

  Ostatni rok nie należał do łatwych dla Michaela Douglasa i Catherine Zeta Jones. Niedługo po ogłoszeniu przez aktora wygranej z rakiem, jego żona zgłosiła się na leczenie psychiatryczne. Teraz Douglas przekonuje jednak, że w ich życiu znów zaczyna się układać.

Wideo na temat: michael douglas z zona
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.