• Informacje na temat:

  michael emerson zdjęcia

Artykuły na temat: michael emerson zdjęcia
 • Gwiazda serialu "Lost" i "Impersonalni" w "Imieniu Róży"

  Michael Emerson, aktor znany z takich produkcji jak "Lost. Zagubieni", "Arrow", "Mozart in the Jungle" oraz "Impersonalni", dołączył do obsady ekranizacji "Imienia Róży" Umberto Eco.

 • Ściągawka: Sezon 2.

  ...zaproponowali Michaelowi Emersonowi gościnny występ w dwóch odcinkach serialu. Jak zdradził Damon Lindelof: "Ten facet zachwycił nas w Kancelarii adwokackiej , a gdy zobaczyliśmy, co robi z Gale'em(...) liczb, ratuje ludzkość przed wyginięciem. Zmusza Locke'a do wpisania kodu i… ucieka (odc. 3). Po drugiej stronie wyspy Sawyer, Michael i Jin spotykają pasażerów z tylnej części samolotu. Wspólnie...

 • Zasypano ich ofertami

  ...sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole". W polskich kinach od 15 października. Michael Emerson (Ben) Od dwóch lat powtarzał, że gdy tylko będzie miał czas, zagra w serialu "Czysta krew". Coraz głośniej mówi się o angażu Michaela do odcinków czwartej serii. - Mógłbym zagrać dostawcę pizzy, który zostanie rozerwany na części przez wilkołaki - podpowiada aktor...

 • Zabronił pokazywać scenariusz!

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy, zmysłowej Barcelonie, romantycznym Paryżu i kipiącym humorem Rzymie, Woody Allen, po raz pierwszy od czasu hitu "Co nas kręci, co nas podnieca", powraca do USA.

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  "Szpieg" Thomasa Alfredsona, całkowicie zignorowany podczas gali wręczenia Złotych Globów, otrzymał aż 11 nominacji do nagrody BAFTA; tylko o jedną mniej niż faworyzowany "Artysta" Michela Haznaviciusa.

Zdjęcia na temat: michael emerson zdjęcia
Wideo na temat: michael emerson zdjęcia
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.